×
#Ľudia

Kollárova Laura sa už nevie dočkať bábätka: Najnovšie FOTO sú dôkazom!

8.5. 19:21 Šťastná blondína a podnikateľka Laura Vizváryová sa nevie dočkať svojho druhého dieťatka. Tentokrát je ale tehotenstvo podľa nej odlišné, ako to predchádzajúce, no malého bábätka sa doslova nevie dočkať.

V súčasnosti je na pretrase hlavne iná Kollárová mamička Barbora Richterová, ktorá cez médiá kritizuje predsedu parlamentu za to, že sa nestará o ich dvoch synov Artura a Arona. Naopak, s oveľa pozitívnejšími správami sa pochválila Vizváryová, ktorá už onedlho porodí druhého potomka. „Som nesmierne vďačná za to, že to opäť zažívam,“ napísala na sociálnej sieti krásna podnikateľka s oblečením, píše Plus JEDEN DEŇ.

Laura Vizváryová nemá krásne iba nohy...
Zdroj: FB/IG/L.V.

Vo svojom statuse upozornila ale na to, že tehotenstvo je tentokrát odlišné aj kvôli jej zaneprázdnenosti: „Všetko čo k tomu patrí som pociťovala oveľa viac. Nielen preto, že som staršia, ale aj kvôli tomu, že už behám za Peťkom (jej syn, poznámka redakcie). A každý deň chodím do práce.“

Vizváryová sa v minulosti objavila v speváckej súťaži X-Factor. Neskôr sa snažila byť speváčkou, no najviac prerazila ako podnikateľka. Okrem dvoch kamenných obchodov vlastní aj e-shop. V jej predajniach si môžu ženy kupovať nádherné dámske oblečenie a doplnky. No teraz sa teší na oveľa viac, ako sú len materiálne statky: „Som pripravená stretnúť sa s týmto novým malým životom.“ FOTO TEHOTNEJ LAURY S BRUŠKOM NÁJDETE TU!