×
#Ľudia

Koleduje si Kate o PROBLÉM? Harry nabonzoval, čím princezná popudila kráľovského svokra Karola

31.5. 13:16 Princezná Kate má medzi Britmi obrovskú popularitu. Mnohí dokonca začali mať obavy, že princezná z Walesu zatienila samotného kráľa Karola III. počas jeho prvej návštevy na výstave kvetov v Chelsea, odkedy sa stal panovníkom.

Kráľ Karol III. sa v pondelok 22. mája zúčastnil na každoročnej udalosti Chelsea Flower Show, kde ako kráľ so svojou manželkou, kráľovnou Camillou, odovzdali medailu viacerým záhradníkom na pamiatku zosnulej kráľovnej Alžbety.

Plus JEDEN DEŇ píše, že na tomto podujatí sa však prekvapivo zúčastnila aj princezná Kate. Stretla sa s mladými ľuďmi z desiatich škôl, ktorí sa zúčastňujú na kampani Kráľovskej záhradníckej spoločnosti za školské záhradníctvo, a povzbudzovala účastníkov, aby "tvrdo pracovali". 

Diana bola pre kráľovskú rodinu problém. Charlesovi "kradla pozornosť."
Zdroj: Profimedia

Ako informuje Daily Mail, zdroje z kráľovskej rodiny sa preto obávajú, že Kate zatienila kráľa. Túto situáciu prirovnávajú k manželstvu Karola III. so zosnulou princeznou Dianou, ktorá bola považovaná za "kráľovnú ľudských sŕdc" a medzi Britmi bola veľmi obľúbená.

Zdroj z okolia kráľovskej rodiny uviedol, že vystúpenie Karola III. a jeho manželky na tejto udalosti bolo "dôležitým záväzkom" aj kvôli láske kráľa k záhradkárstvu. "Škoda, že ich návšteva bola pokrytá menej, ako sa dalo očakávať. Dúfam, že nie sú príliš sklamaní," dodal zdroj.