Foto: Getty Images
#Ľudia

Jill Biden v outfite za tisíce: Čo hovoríte na vkus budúcej prvej dámy? IN alebo OUT?

11.11. 2020 18:45 Budúca prvá dáma USA, Jill Biden, žiarila v asymetrických kvetinových šatách od Oscar de la Renta. Dobre si ich obzrite, stoja za to! 

Spolu s manželom, novozvoleným prezidentom Spojených štátov, Joeom Bidenom, vystúpili v Delaware. Šaty s krátkymi rukávmi a kvetinovou potlačou (kúsok  od Oscar de la Renta je momentálne k dispozícii na Outnet za $5,690) doplnila ružovými lodičky s mašličkou a jednoduchým čiernym rúškom. Outfit budúcej prvej dámy uvidíte TU.

Dizajny zosnulého Oscara de la Rentu budú navždy synonymom newyorských módnych a spoločenských scén. S príchodom návrhárov Laury Kim a Fernanda Garciu v roku 2016 si značka udržala špičkové postavenie vďaka sofistikovaným kolekciám oblečenia a moderných doplnkov, ktoré okrem budúcej prvej dámy USA tešia aj novú generáciu prominentov či vysoko postavené političky.

Počas prejavu k národu, novozvolený prezident vyzdvihol dôležitosť rodiny a harmonického vzťahu so svojou manželkou. "Ako som už mnohokrát povedal, som Jillin manžel. Je matka a učiteľka, ktorá svoj život zasvätila vzdelávaniu. Pre amerických pedagógov je to skvelý deň - budete mať jedného z nich v Bielom dome," vyhlásil Biden a dodal, že z Jill bude skvelá prvá dáma. Pozrite si FOTKY.

Anketa Páčia sa vám šaty Jill Biden?