Foto: Pixabay
#Zakázané strany

Ženy prehovorili o svojich erotických snoch: Tak počkať, myslia TO vážne?!

10.11. 2020 8:36 Čo sa stalo vo sne, zostáva vo sne. A že sa v tých našich erotických dejú veci, o tom svedčia vaše priznania!

No ja mám pekné motanice. Minule tam bolo pár bývalých, nejaký vibrátor a hroch!!! A dnes som mala napríklad premiérový sen s mojím šéfom, s ktorým sa statočne neznášame, a pozrime ho, aký samček sa z neho vykľul.
Tereza

Mne sa snívajú niekedy opakujúce sa sny, napríklad s jedným kamarátom môjho frajera, ktorý je totálne asexuálny, ale v tomto sne „práši“ ostošesť! Nechápem, čo to má znamenať?!
Aďa

Ja som mala vášnivé sny s kdekým, napríklad aj s Donaldom Trumpom, a viem, teraz sa škodoradostne smejete, ale išlo nám to jedna radosť. Zvyčajne snívam aj s bývalými a mám šťastie, že väčšinou sú to také dobré príbehy, že až mi je ľúto ráno, keď sa zobudím.
Nora

Moje erotické sny sú buď lesbického charakteru, alebo sú to takí neurčití muži, ktorých nepoznám, alebo im aspoň nevidím do tváre. Čo je evidentne fajn, lebo sa venujeme hlavne orálu, veľmi intenzívne, a končím orgazmom, ktorý ma zo sna prebudí. A asi teda neplatí, že sexi sny sú z nedostatku sexu, lebo ho mám dosť. A aj toho orálu:-)
Wewe
(Článok pokračuje na ďalšej strane)

Zdroj: Redakcia Eva
autor:  Sylvia Kerepecká

Video