×
#Ľudia

Jessica Simpson je späť v top forme: Herečka schudla 45 kíl a v bikinách vyráža dych!

15.5. 18:35 Jessicu Simpson obdivovali tisíce fanúšikov nielen pre jej herecké umenie, ale aj krásnu tvár a štíhlu postavu. Lenže potom prišli tri tehotenstvá a závislosť od alkoholu a herečka sa zmenila na nepoznanie.

Po dlhých bojoch s nadváhou je opäť fit a štíhlu postavu si užíva. Fanúšikom sa predviedla v sexi bikinách. Herečka roky bojovala so svojou váhou, nakoniec sa jej však podarilo vyhrať. Jessica porazila závislosť od alkoholu a dnes sa môže radovať z vysnívaných kriviek. "Trikrát som pribrala a zase schudla 45 kíl, takže už som si nemyslela, že tento moment niekedy príde, ale je to tu, je leto a ja mám na sebe bikini“ rozplakala sa od šťastia minulý rok, keď konečne našla odvahu obliecť si dvojdielne plavky.

Jessica Simpson v roku 2019.
Zdroj: Profimedia

A podľa jej najnovších fotiek, svoj nový životný štýl stále dodržiava. Ba čo viac, vyzerá ešte viac fit ako v minulosti. Na svojom instagrame sa pochválila fotkou v žiarivých neónových plavkách, kde má pevné ploché bruško. Gratulujeme! FOTO JESSICY SIMPSON V SKVELEJ FORME SI POZRITE V GALÉRII.