×
#Ľudia

FOTO Plačková ukázala tvár IHNEĎ po plastike! Toto že je ONA?!

×
#Ľudia

FOTO Plačková ukázala tvár IHNEĎ po plastike! Toto že je ONA?!

13.5. 16:59 Kráľovná Instagramu sa rozhodne za svoje operácie nehanbí, veď ukázala tvár hneď po prebratí z narkózy.

To, že bola Zuzana Plačková u uznávaného plastického chirurga Ivanchuka na Ukrajine všetci dobre vieme. Rovnako aj to, že v jeho klinike nechala pekný balík peňazí, čo sme však doteraz s istotou nevedeli je, že čo všetko Zuzane vylepšil.

Je známe, že po plastike musí prejsť nejaký čas, aby sme videli finálne výsledky a na to si počkala aj budúca mamička: "Nejak som sa nevyjadrovala iba okrajovo vždy, lebo reálne som stále čakala na výsledok, ktorý sa nedostavil do mesiaca ani pól roka vzhľadom na opuch musela som si počkať rok, aby som videla väčšie zmeny a dnes sa už môžem pýšiť napríklad pre mňa tým najkrajším nosom alebo úzkou bradou, či pre mňa nikdy neexistujúcim kontúram tváre." Dnes je z nej konečne šťastná žena, ktorá sa páči sama sebe a pre svoje obdivovateľky zhrnula všetko, čo podstúpila na ukrajinskej klinike.

Zuzana Plačková
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CdSiPgTo7Qi/

"Mala som problém s dvojitou bradou a podbradok celkovo plus nesúmerne urobený nos a na záver mi doktor odobral pár ml tuku, ktorý mi napichal do tváre, aby som nemusela používať rôzne výplne," priznala otvorene no dodáva, že nepodstúpila žiadne lámanie sánky. Zuzana totižto podstúpila už 3 operácie nosa, no prvé dve, ktoré zažila na Slovensku sa vraj vôbec nedali porovnať s touto treťou u profesionála. "Jeho prístup k ľuďom a ako sa o mňa starali na klinike som nezažila ani v 5* hoteli! A to nepreháňam, kto tam bol vie to dosvedčiť."

"A na koniec, i keď som vyzerala po operácii ako keby ma prešiel kamión nebolelo to že vôbec, ale že VÔBEC! Len to tak zle vyzeralo," uzavrela Zuzana.

FOTO ZUZANINEJ TVÁRE HNEĎ PO OPERÁCII NÁJDETE V GALÉRII TU!