×
#Ľudia

FOTO Partner Lucie Bílej rapídne schudol: Vysekané telo a 33 kíl dolu!

22.6. 21:33 Vedeli sme, že Lucia Bílá má doma fešáka, ale až takéhoto?

Ich láske nezabránil ani vekový rozdiel, ktorý je medzi Radkom a Luciou. Ani jeden tejto predpojatej zábrane nepodľahol a vložili dôveru jeden do druhého, teraz sa však speváčka chváli svojím úlovkom všade kam chodí: "Holt, mám krásneho chlapa ako z výstavy, čo za mnou prišiel na Harleyi z Ostravy," pýši sa snúbencom.

FOTO VYPRACOVANÉHO RADKA NÁJDETE V GALÉRII TU!

Práve aj vďaka ich vzťahu sa upriamila mediálna pozornosť aj na Radka, ktorý mál možnosť pózovať na obálke kulturistického magazínu. A pozor, schudol 33 kilogramov. "Viete, človek má pocit, že je to zložité, ale prekvapivo je chudnutie pomerne jednoduché. Človek môže cvičiť, behať, robiť čokoľvek, ale rozhodujúce pri chudnutí a priberaní je stále jedlo,“ prezradil svalovec otvorene.

Speváčka Lucie Bílá s partnerom Radkom Filipim v januári 2022.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CZFSbrHrtM3/

Dal nahliadnuť aj do svojho taniera: "Jedol som len mäso, ryby, ryžu, zemiaky, nič navyše v tom nebolo, až ma to desilo,“ priznal. Pritom jedol 6-krát denne a keď dostal chuť na sladké, kompenzoval si to proteínovými drinkami či tyčinkami so zvýšeným obsahom bielkovín. Jeho počiatočná váha bola 137 kilogramov, no po pol roku sa jeho váha znížila na 104 a nezavrhuje ani nejakú kulturistickú súťaž, odhalil pre český Život.

FOTO VYPRACOVANÉHO RADKA NÁJDETE V GALÉRII TU!

Video