#Ľudia
Predstavenie slovenských finalistov modelingovej súťaže Elite Model Look v priestoroch Primaciálneho paláca v Bratislave.
Na snímke je topmodelka Michaela Kocianová.
Foto: MATEJ KALINA

FOTO Ako vyzerala Michaela Kocianová na začiatku kariéry? Dnes by ste ju NESPOZNALI!

14.8. 2022 21:45 Každá modelka má svoj príbeh.

Do sveta modelingu vstúpila v roku 2004, keď svetu vládli "klasické" modelky. Odvtedy sa jej svet zmenil a namiesto tradičného pubertálneho života, okúsila svet, ktorý sa diametrálne odlišoval od sveta jej rovesníkov. Cestovanie, práca a nekonečné čakanie na castingoch. Aj to je súčasťou modelingovej práce, ktorú, povedzme si otvorene, všetci zľahčujú. "Priority sa menia postupne, ako starneme. Až neskôr som si uvedomila, ako veľa som vtedy dosiahla. Bolo úžasné cestovať," povedala otvorene pre Nový Čas.

Modelka Michaela Kocianová.
Modelka Michaela Kocianová.
Zdroj: Instagram michaelakocianova

Modelkou sa však nestanete zo dňa na deň toho aby ste na sebe pracovali. Vie o tom aj Michaela: "Krása ide zvnútra, keď je človek spokojný, nepotrebuje so sebou robiť nič. Mám rada šport, neviem si bez neho predstaviť ani jeden deň. Cvičím s trénerom, behám, zdravo sa stravujem a pijem veľa vody. Nesmiem zabudnúť na spánok, pretože veľa spím," prezradila modelka.

Dnes však ukázala fotografiu zo začiatkov jej kariéry, kedy bola ešte mladé dievča s priebojnou dušou a odhodlaním. Hnedé vlasy a uhrančivý pohľad, takto by ste najznámejšiu slovenskú modelku nespoznali. FOTOGRAFIE MICHAELY NA ZAČIATKU KARIÉRY NÁJDETE V GLAÉRII TU!

Video