×
#Ľudia

FINÁLE SUPERSTAR: Trapasy, slzy a NAPOKON víťazstvo FAVORITA

20.12. 2021 15:00 Včera večer sa rozhodovalo o tom, kto sa stane novou SuperStar. Napokon si titul a peknú finančnú odmenu odniesol favorit Adam Pavlovčin. Už druhýkrát po sebe tak vyhral Slovák, píše šarm.sk.

Adam Pavlovčin
Zdroj: TV Markíza

Leoš Mareš na začiatku pripomenul, že Monika Bagárová sa vo finále prihovárala ľuďom cez obrazovku, pretože čerstvo porodila dcéru Rumiu. Tentokrát to vyzeralo, že porodí moderátorka večera, speváčka Ewa Farna, ktorá má doma Zlatého slávika. Zaspievala svoju novú pesničku a na javisku zo seba vydala maximum. Dokonca miestami spievala v podrepe, píše šarm.

Ewa Farna
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CJJD90XF3Cu/

Patricie Pagáčová, ktorá mala mimochodom, v nedeľu narodeniny, s úsmevom poznamenala: "Tie drepy! Si normálna? Nechápem, že robíš také pohyby v tvojom stave." Marián Čekovský pridal príbeh o tom, že sa on sa narodil, keď jeho mama spievala na svadbe jeho tete... "Chcem ťa na svadbu, aby si mi spievala," povedal Farnej. Paľo Habera si zaspomínal na to, ako pred rokmi spieval s Ewou Farnou na jeho turné duet: "Bola ti také neoťukané drievko, ktoré sa na mňa tak vyjavene pozeralo na tom javisku a teraz si niekde úplne inde. Si podarená," povedal a pochválil jej pesničku. Ako prvá vstúpila Elizabeth Kopecká, ktorá bola na antibiotikách. Spievala pieseň od Bruna Marsa a porota ju vychválila. Pokračovanie na nasledujúcej strane.

FOTKY Z FINÁLE NÁJDETE V NAŠEJ GALÉRII TU!