×
#Ľudia

EXKLUZÍVNE! Silvia Lakatošová odhalila tajomstvo štíhlej postavy: Pozrite sa, ako to robí!

21.4. 2022 20:43 Riaditeľka súťaže krásy Miss Universe ide príkladom. O svoje telo sa vzorne stará. Aké sú jej zaručené rady?

Bývalá modelka a šéfka súťaže Miss Universe za svojimi zverenkyňami nezaostáva. Sama sa totiž o svoju postavu stará najlepšie ako vie, preto dokáže aj súťažiace v súťaži krásy nasmerovať na správnu cestu. Svoj život rada zdieľa aj so svojimi fanúšikmi na sociálnej sieti Instagram, kde má viac ako 11 tisíc sledovateľov. My sme sa však pozreli na jej životný štýl a na recept na krásnu aj štíhlu postavu.

Silvia Lakatošová
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CWQJkKvLUi4/

"Spinning je moja srdcovka. Venujem sa mu už 13 rokov. Je to úžasný "spaľovák" a vďaka nemu mám celkom slušnú kondičku," prezrádza Silvia pre magazín Eva. A skutočne má pravdu, pretože hodinová jazda na spinningovom bicykli nás stojí 600 spálených kalórií, čo predstavuje napríklad 110 gramov čokolády.

V oblasti stravy má riaditeľka súťaže jasno: "U mňa platí jednoduchá matematika: Príjem=Výdaj. Takže žiadne diéty. V mojom prípade si dám záležať na životnom štýle, pohybe, športe, strave a starostlivosti o seba," priznáva krásna brunetka. No ani ona nie je dokonalá a niekedy zhreší: "Ak mám "svinské" dni, tak zjem to, na čo mám chuť. Inak milujem čerstvú zeleninu, syry, ryby, morčacie mäso a hlavne čistú vodu."

No aký stravovací režim sa jej najviac osvedčil? "Moje prvé jedlo dňa je okolo obeda. Snažím sa stravovať na základe prerušovaného pôstu, čiže 8 hodín jem a 16 hodín nechám telo oddychovať," uzavrela Silvia Lakatošová.

FOTOGRAFIE KRÁSNEJ SILVII NÁJDETE V GALÉRII TU!

Video