×
#Ľudia

EXKLUZÍVNE! Plastický chirurg slovenských CELEBRÍT: Utiekol som z Ukrajiny!

7.4. 2022 13:22 Doktor Maxim Ivanchuk opustil rodnú zem a začal pôsobiť v Dubaji. Ako vidí svoju budúcnosť prezradil exkluzívne pre magazín Eva.

Pod jeho rukami sa vystriedalo mnoho nespokojných žien, ktorým zdvihol sebavedomie. Dokonale odvedenú prácu s prirodzeným efektom si obľúbili aj slovenské celebrity, nakoľko jeho práca skutočne stojí za povšimnutie. Pripomeňme si premenu Zuzany Plačkovej, ktorá prešla obrovskou premenou pod Maximovým dohľadom, za ktorú zaplatila neuveriteľných 33-tisíc eur. Jeho prácu ocenila aj speváčka Dara Rolins, ktorá pre problémy s nosovou prekážkou musela ísť na viacnásobnú reoperáciu.

Plačková u Ivanchuka absolvovala operáciu tváre
Zdroj: Instagram @queen.plackova

Nepríjemná situácia nastala po útoku na Ukrajinu, kde má doktor Ivanchuk svoju kliniku plastickej chirurgie. Nepredvídateľná doba mladého doktora donútila pristúpiť k záveru, že musí krajinu opustiť a začať niekde inde. Jeho cieľová destinácia je Dubaj, kde aktuálne pôsobí. Magazín Eva zaujímalo, či jeho kroky povedú naspäť do rodnej zeme, alebo sťahovanie do Dubaja vníma ako novú príležitosť: "V najbližšej budúcnosti plánujem pracovať výhradne v Dubaji. Neplánujem sa zatiaľ vrátiť na Ukrajinu," prezradil doktor Ivanchuk.

FOTOGRAFIE JEHO PRÁCE NÁJDETE V GALÉRII TU!