×
#Ľudia

Dara a Pavel v exotike: POZRITE na ten hotel! Jedna noc stojí TISÍCKY eur!

14.2. 2022 22:59 Speváčka Dara Rolins a jej partner Pavel Nedvěd si užívajú horúce počasie na Maldivách. Pozrite, v akom nádhernom a hriešne drahom hoteli sú ubytovaní!

Dara pred rokmi založila tradíciu, že v januári sa vždy letí do tepla. Väčšinou to bolo Bali. Zbalila dcérku Lolu a odleteli za slnkom. Tento rok je však všetko inak! "Za normálnych okolností vám v januári posielam pozdravy z Bali. Bolo to tak pravidelne dobrých 7 rokov, odlietali sme väčšinou po Silvestri a vždy najmenej na mesiac. Posledné roky je všetko inak. Primárne kvôli pandémii, ale aj kvôli škole sa nám už nedarí odletieť ani na tak dlho a ani na Bali," hovorí Dara, ktorá je aktuálne na Maldivách spolu so svojim partnerom. Zbalili sa hneď, ako mal Pavel negatívny test. Na Silvestra sa totiž nakazil koronavírusom.

Dara Rolins
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CZWEybXFVx3/

No a kde sa dvojica ubytovala? Nečakajte nič lacné. Ide o luxusný hotel The Ritz-Carlton. Cena za jednu noc sa v tomto hoteli začína na dvoch tisícoch eur. Podľa fotiek to dokonca vyzerá tak, že si pár vybral jednú z najkrajších plážových viliek, z ktorej je možné sledovať západ slnka. Ponúka aj priamy vstup do mora a infinity bazén. Fotky dvojice na dovolenke ale aj fotky hotela si pozrite v našej galérii TU.