×
#Ľudia

Daniela Peštová zverejnila FOTO bez úprav a mejkapu: Fanúšikovia šalejú!

5.3. 18:43 Daniela je prirodzenosť sama. Fotografia, ktorú pridala na sociálne siete toto tvrdenie len podčiarkuje.

Daniela Peštová
Zdroj: Instagram Daniela Peštová

Daniela je žena, ktorá razí teóriu, že dáma má starnúť s gráciou a nehanbiť sa za pribúdajúce vrásky. Je odporkyňou akýchkoľvek radikálnych estetických zásahov a nemá problém zverejniť fotku bez mejkapu a akýchkoľvek umelých filtrov. Jej najnovší záber však fanúšikov rozdelil na dva tábory, píše Plus JEDEN DEŇ.

„Sorry Daniela, ale toto je strašná fotka. Určite nie božská,” napísal jej Peter. „Súhlasím, v prvom momente som si myslela, že ide o nejakú týranú ženu,” pridala sa Sofia. „Tak do tohto by som nešla. Vyzeráte strhane a vám viac pasujú studené tóny,” kopili sa komentáre tohto typu.

Ozvalo sa však oveľa viac tých, ktorých prirodzenosťou Daniela úplne ohromila. „Mne sa zdá úplne nádherná a vyzerá, akoby mala 25,” napísali ďalší. „Vy ste nádherná. Takto bez filtrov, kačacích pier a nastajlovaných vlasov by sa Krainová nikdy neodfotila. Vy ste prírodný úkaz Daniela,” odkázala jej Denisa. „Vždy som vedela, že ste prirodzene krásna,” pochválila ju Eva. FOTO DANIELY BEZ MEJKAUPU NÁJDETE TU!

Video