Cibulkovci a ich prekrásna chalupa: Takto si užívajú s Jakubkom chvíle oddychu

25.11. 2020 21:18 Pustili nás do svojho života a krásnej chalupy na Záhorí. Exkluzívne zábery z ich rodinnej pohody nájdete len v novej EVE.

Malý je ako reklama na druhé bábo, smeje sa Dominika aj s Michalom. No ale naozaj, toto katalógové dieťa sa počas prítomnosti tlupy cudzích ľudí v rúškach len smialo alebo spinkalo, alebo zvedavo hľadelo, čo sa to s jeho maminou deje.

"Je tu nový  človiečik, ktorému sa všetko podriaďuje, kvôli ktorému je všetko inak. Sme však mladá moderná rodina, takže sa to snažíme robiť tak, aby sa nezmenil celý chod nášho života, skôr aby Jakubko žil s nami náš život. Už sme spolu aj cestovali, a keď máme chuť, ideme na dobré jedlo či posedieť si na kávu," hodnotí svoj nový život naša najlepšia tenistka.

V kuchyni na chalupe - Domi je tu so svojim mužom varená pečená
V kuchyni na chalupe - Domi je tu so svojim mužom varená pečená
Zdroj: Robo Hubač

Majú dve domácnosti, jednu v centre Bratislavy, kde žijú taký mestský život, a tu na vidieku ten chalupársky, takže je to vyvážené, nič im nechýba. Nehovoriac o tom, že Michal sa v úlohe otca úplne našiel! "On bol taký, odkedy sme sa zoznámili, vždy to s deťmi vedel, ja som sa napríklad nikdy nevrhala na cudzie deti, aby sme sa mojkali a hrali. Keď som skončila kariéru, dali sme si polrok čistého oddychu, cestovania, žúrovania a potom sme si povedali, o. k., poďme to skúsiť. A akosi sa to hneď podarilo," smeje sa Domi.  

Materstvo si užíva a Jakubko je bábätko snov
Materstvo si užíva a Jakubko je bábätko snov
Zdroj: Robo Hubač

Domča je našou novou ambasádorkou Eva Charity Bazaaru a tak sme sa jej spýtali aj na to, či Jakubka oblieka do značiek od hlavy po päty:-) A vôbec!!! "Presne toto všetci čakali a myslím, že boli dosť prekvapení. Nenakúpila som haldy oblečenia, povedala som si, že poskúšam, uvidím, čo je príjemné, čo sa dobre oblieka. Ja si rada doprajem, to vieme, mám rada logá, značky, ale na malom sa mi páčia také bábätkovské, čisté veci. Často je v čisto bielom alebo v sivom, má tuším dve drahé body."

O zdravý a čistý vzduch na chalupe aj u nich doma sa stará čistička Roger
O zdravý a čistý vzduch na chalupe aj u nich doma sa stará čistička Roger
Zdroj: Robo Hubač

Výchovu zvláda Dominika pragmaticky a easy, ako športovkyňa. Nerobí z toho vedu. "Materstvo je prirodzená vec, ok, teraz je viac možností a informácií, ale nemusím sa z nich zblázniť. Hlavne dúfam, že sa nám podarí doňho vštepiť že to, ako sa máme, je špeciálne a treba si to vážiť. Je to výsledok tvrdej práce, nespadlo to z neba. A ak sa bude chcieť mať raz dobre aj on, musí si to odmakať. Budem šťastná, ak sa nám podarí z neho vychovať slušného a milého chalana, nie „mamkin cecok“, ako sa hovorí."
Domi, držíme palce!

 

Video

Diskusia