×
Foto: Movie Stills DB
#Ľudia

AKO skončili HVIEZDY z fimu Hriešny tanec a KTO nahradí Swayzeho v POKRAČOVANÍ?

12.12. 2022 17:40 Je to neuveriteľné, ale film mal premiéru už pred tridsiatimi piatimi rokmi a onedlho sa dočká pokračovania. Kým sa tak stane, pozrite sa, ako dopadli herci z jednotky.

Pokračovanie by sa malo začať nakrúcať budúci rok na jar. V hlavnej úlohe Baby sa opäť predstaví Jennifer Grey a môžete sa tešiť aj na ďalšie známe tváre. A ako to bude s postavou Johnnyho, ktorého stvárnil Patrick Swayze, ktorý zomrel pred trinástimi rokmi? Jednoducho, táto postava sa v pokračovaní neobjaví. Za to sa môžete tešiť na skvelú hudbu, tanec aj romantickú zápletku.

Jennifer Grey vo filme Hriešny tanec
Zdroj: Profimedia

Jennifer Grey

Sedemnásťročnú baby hrala Jennifer Grey, keď mala dvadsaťšesť. O postavu Baby mali záujem aj Winona Ryder či Sarah Jessica Parker. Jennifer krátko po natáčaní podstúpila plastiku nosa, ktorú už asi stokrát oľutovala, pretože operácia totálne zmenila jej vlastný výzor a Jennifer stratila svoju identitu. Hoci natočila ešte veľa filmov, už žiadny jej nepriniesol takú slávu ako Hriešny tanec. Svoje tanečné umenie aspoň zúročila v tanečnej súťaži Dancing with the Stars, ktorú v roku 2010 vyhrala. V súkromnom živote prežila búrlivý románik s Johnnym Deppom, randila aj s Matthewom Broderickom. S hercom Clarkom Greggom má jednu dcéru, avšak vzťah sa im minulý rok rozpadol.