×
Foto: https://www.instagram.com/p/Ccv_wg0MvUa/
#Ľudia

8. kolo Let´s Dance: Jorge s "natáčkami", plač Zuzany Šebovej a KTO VYPADOL?!

25.4. 11:33 V ôsmom kole Let´s Dance súťažiaci opäť predviedli famózne výkony. Niektorí prekvapili, niektorí ohúrili a niektorí až tak nezažiarili. Pred vyraďovaním vystúpil víťaz SuperStar Adam Pavlovčin, píše pluska.sk. Kto napokon vypadol?

Najdojemnejším momentom ôsmeho kola bolo, keď sa Zuzana Kubovčíková Šebová po svojom tanci rozplakala. "Bola to výborná choreografia. Vyzerali ste dobre. Dali ste tam emóciu a všetko, čo tam malo byť," zhodnotil ju Ďurovčík, ktorý sa netajil tým, že ju jej vyjadreniami o šťastí dojal aj v dokrútke. Aj keď sa Ján prezentuje ako tvrdý chlap priznal, že je rád, že Zuzanu spoznal. "Z vás išla cez ten tanec čírosť vašej osobnosti. Začínam vás mať veľmi rada, bez toho, aby som vás osobne poznala," dodala Drexler. Zuzana a Vilda Šír si vytancovali od poroty spolu až 34 bodov.

8. kolo Let's Dance: Zuzana Kubovčíková Šebová a Vilda Šír počas svojho vystúpenia.
Zdroj: TV MARKÍZA

"Bolo to o tvojej duši. Ja ťa mám rada v tej tvojej detskej polohe, ty sa aj v zákulisí stále jašíš a veľmi ma to baví," zhodnotila Adela tanec Jána Koleníka. Tatiana Drexler mu vytkla jednu vec a rovnako aj Ďurovčík, napriek tomu, že herec opäť predviedol skvelé vystúpenie. Spolu si však od poroty napokon vyslúžili 37 bodov. Po Jankovi prišla na rad Dominika Cibulková s jej scénickým tancom. "Emócia ma chytila aj pohyby boli krásne, ale na druhej strane také nedokončené, chcelo to viac uvoľniť. Myšlienka bola niekedy ďalej ako nohy a ruky," povedala Tatiana Drexler. "Pohyby mohli byť viac expresívnejšie, ale inak to bolo pekné," zhodnotil ich Jorge.

8. kolo Let's Dance: Dominika Cibulková a jej scénický tanec.
Zdroj: tv markíza

"Choreografia bola nádherná, ale trošku pre lepších tanečníkov. Boli tam prvky, ktoré si vyžadujú technickú znalosť. To je to zradné na tom, že keď sa to nezatancuje dokonale, vyzerá to smiešne. No, z čoho som bol šokovaný, v dobrom, bol tvoj výraz," povedal Ďurovčík. Dominika získala od poroty spolu 25 bodov. Po Dominike sa predstavil Adam Bárdy s Dominikou Roškovou, ktorí zatancovali Slowfox.

8. kolo Let's Dance: Adam Bárdy počas svojho vystúpenia.
Zdroj: TV MARKÍZA

"Adam, vy rastiete z kola na kolo. Výkonnostne (smiech), nemerala som vás. Opäť som sa zamerala ale na vaše nohy. Vás by mohli angažovať na čistenie parketu. Keby sa vám podarilo lepšie korigovať chodidlá, bolo by to lepšie. Ale bolo to dobré," zhodnotila ho Drexler. "Tvoj Slowfox bol pekný, ale bol asi ako ten dážď na konci vášho vystúpenia," povedal Ďurovčík. Od poroty si vytancovali dokopy 29 bodov. Nasledoval scénický tanec Attilu Végha, ktorý postavil na nohy celú sálu Incheby. Keď totiž zápasník dotancoval, burácali všetci hostia v sále.

8. kolo Let's Dance: Attila Végh a jeho scénický tanec, ktorým postavil na nohy celú sálu Incheby.
Zdroj: TV MARKÍZA

8. kolo sa stalo osudným pre Dominiku Cibulkovú a Róberta Pavlíka. "Ďakujeme, ďakujeme! ďakujem aj Robovi, že to so mnou vydržal, lebo to nebolo ľahké," povedala Dominika, ktorá vypadla pred bránami semifinále. "8.kolo bola naozaj pecka, ešte raz ďakujem," dodala. FOTKY ZO VČERAJŠIEHO KOLA NÁJDETE V NAŠEJ GALÉRII TU!

Video