×
Foto: Peter Zakovic
#Ľudia

Sväťo Malachovský mal ZNEUŽÍVAŤ svoje deti: Iveta si servítku pred ústa nedávala!

25.4. 14:02 Herečka Petra Molnárová vytvorila veľký rozruch po tom, čo zbalila synov a odišla od manžela. Prišla však ďalšia nečakaná rana!

Petra a Sväťo tvoria manželský pár od roku 2018, no minulosť týchto dvoch milencov stála za rozpadom prvého vzťahu, ktorý mal Malachovský so skladateľkou Ľudmilou Čekovskou. Rok na to ho Molnárová opustila, a to dokonca pred pôrodom druhého syna Tima. Prečo urobila tento krok nikto nevedel, až doteraz!

Sväťo Malachovský a Petra Molnárová v čase, keď ešte tvorili pár.
Zdroj: EMIL VAŠKO

,,Problém je pracovať, problém je nepracovať, problém je snažiť sa o niečo, problém je nesnažiť sa, problém je pomôcť, problém je nepomôcť, starať sa je problém, nestarať sa je problém, ale nechať sa šikanovať a týrať, “nie je až taký problém”. “Je to v poriadku”… alebo “je to tvoj problém!” Sexuálne zneužívať a týrať vlastné deti, “to predsa nie je až taký problém!?” alebo neviditeľný problém.
Na svete je veľa problémov a každý má ten svoj. A každý sa k problémom stavia inak. A PRETO som s 1,5 ročným synom, a v 5. mesiaci tehotenstva, s druhým synom, od neho odišla!"
šokovala závažnými obvineniami Petra, ktorá na svojho ex podľa vlastných slov podala trestné oznámenie, píše pluska.sk.

Iveta Malachovská nedá na svoju rodinu dopustiť.
Zdroj: EMIL VAŠKO

Jeho švagriná, Iveta Malachovská, sa rozhodne vo vyjadrení nemiernila: ,,Manželia Malachovskí sa k tejto téme, ktorá sa týka života Sväťa Malachovského a jeho rodiny, jeho exmanželky, ktorá zneužila a využila našu rodinu, nebudú vyjadrovať. Veľmi ma mrzí, že táto pani vstúpila do našej rodiny a používa naše priezvisko. Ja si svoje priezvisko a rodinu vysoko vážim. Unavuje ma a otravuje zaoberať sa touto kauzou, ktorou si daná osoba vyžaduje pozornosť... Na jej mieste by som sa hanbila za to, ako sa zachovala," reagovala rozhorčená Iveta.

Reakcii sa nebránil asi samotný herec: "Takéto klamstvo a špinavosti si v podstate nezaslúžia môj koment. Nevychádzam z údivu, že niekoho poslaním v živote je škodiť takýmto spôsobom. Je mi úprimne ľúto, že nedostatok práce a záujem o jej osobu ju dohnal k tomu, aby sa zviditeľňovala týmto spôsobom. Ja len verím, že zlo a lož nezostanú nepotrestané." 

FOTOGRAFIE MANŽELOV MALACHOVSKÝCH NÁJDETE V GALÉRII TU!

Video