×
#Lifestyle

To je PREKRÁSNE! Pozrite, akú záhradu majú v novom dome sestry Nízlové!

24.6. 21:22 Dali si záležať na detailoch. Najznámejšie slovenské dvojičky Veronika a Daniela Nízlové (36) zariaďujú svoj nový dom. A vyzerá to tak, že posledné kontúry dostáva aj záhrada, píše život.sk.

Nie je žiadnym tajomstvom, že Veronika a Daniela žijú u svojich rodičov neďaleko Levíc. Pomáhajú im s detičkami, aby sa sestry stíhali venovať aj hudobnej kariére, v ktorej sa im posledné mesiace nesmierne darí. Na maminu a ocina nemôžu povedať ani jedno krivé slovo, práve naopak. Vždy, keď sa ich niekto opýta, ako spolu vychádzajú, hovoria že perfektne. Celý život im boli oporou a to aj v časoch, keď to Twiinsky nemali vôbec ľahké. Teraz sa však speváčky rozhodli, že je na čase presťahovať sa do vlastného. Zobrali si hypotéku a čoskoro budú bývať vo svojom dome, ktorý si postupne zariaďujú. Nie však v Bratislave. Levickému okresu zostávajú verné a sťahujú sa len pár kilometrov od rodičov.

Twiinsky
Zdroj: instagram.com/@veronikatwiins

Nový dom už majú podľa posledných informácií zariadený a prednedávnom sa pustili aj do úpravy terénu v záhrade. Pozemok bude skutočnou oázou pokoja. Veronika totiž uverejnila pár záberov a všetkým je jasné, že baby sa tam budú cítiť ako v Provensálsku. Veď posúďte sami v našej galérii TU. Páči sa vám ich domček? Ich dcérky budú žiť skutočne ako v rozprávke.

Video