Pick Up Limes
Foto: Instagram/@pickuplimes
#Lifestyle

Táto blogerka vás naučí zdravo jesť plus čosi navyše: Budete ju milovať!

Pick Up Limes
Foto: Instagram/@pickuplimes
#Lifestyle

Táto blogerka vás naučí zdravo jesť plus čosi navyše: Budete ju milovať!

25.6. 6:57 Za účtom Pick up Limes stojí sympatická Sadia, ktorá vám ukáže, ako svoj život posunúť na zdravší a šťastnejší level.

Sadia pochádza z Kanady, ale momentálne žije v Holandsku. Vyštudovala výživové poradenstvo a už niekoľko rokov sa venuje vegánskej kuchyni na svojom blogu Pick Up Limes.

Okrem receptov na jedlá, ktoré vyzerajú fantasticky, sa snaží svojim fanúšikom poradiť aj v témach, ako si vytvoriť dobrý vzťah k jedlu, ako žiť šetrnejšie k planéte, či ako sa naučiť hospodáriť s financiami.

Veľkým plusom je, že Sadia je skutočnou estétkou, a tak všetky jej videá a fotky sú nielen plné typov na zdravší život, ale aj estetickým zážitkom. Navyše jej recepty nie sú finančne náročné a na jej YouTube kanáli nájdete aj také, podľa ktorých výživnú delikatesu pre niekoľkých ľudí uvaríte za naozaj pár €.

Okrem zdravého jedla vás Sadia naučí aj to, ako v živote spomaliť, prečo je také dôležité sa naučiť meditovať a aj to, že váš život bude omnoho radostnejší, ak budete zbierať zážitky a nie materiálne veci.

autor:  Dominika Nová
Diskusia  ()

Video

Diskusia
#evahriesnedobra