Foto: MADAM EVA 7
#Lifestyle

EXKLUZÍVNE: Prezidentka Zuzana Čaputová je na titulke júlovej MADAM EVA (+veľký rozhovor)

24.6. 2020 6:52 K tomuto editoriálu som upiekla prvú letnú bublaninu z ríbezlí, čerešní a jahôd, nech to autenticky precítim, že sme vyhrali, že tie najpodstatnejšie staré dobré istoty zostali...

A teraz sa ideme nadýchnuť, veseliť, lenivo polihovať pod slnečníkmi, hrať, plávať, milovať, čítať, tancovať, každý ako chce, pričom konkrétne ja som na počesť všetkých týchto lákavých možností zjedla osem kusov tej voňavej bublaniny. Pretože život je krásny a dokáže zariadiť neuveriteľné veci!

Všetko o Zuzane Čaputovej som vám napísala dovnútra, je taká, ako som si myslela a ako som dúfala. Čo je veľká vec, pretože ľahko sa odvodzujú dojmy z fotiek, telky či rádia, no všetci exponovaní ľudia majú isté ochranné mantinely a prirodzené mechanizmy, ktoré zapínajú pred kamerou či diktafónom.

Júlová MADAM prichádza so špeciálnou titulkou.
Zdroj: MADAM EVA 7

Jej ľudskosť a prirodzenosť sú nevídané, ktovie, či bude mať toto leto aspoň jeden deň na plávanie, čítanie a tancovanie, čokoľvek, čo je pre nás bežné, ale ona to berie tak, že sa dala do služby, tak slúži.

Myslím, že my ženy sa medzi sebou nutne musíme podporovať a pomáhať si, je to kľúč k dobrému životu a lepšiemu svetu. Máme (len) jedna druhú, muži podliehajú fluktuácii pomerne často, tak sa o seba starajme, nezhadzujme sa, nespochybňujme, nezáviďme. Ja ženy veľa a rada chválim, povzbudzujem, zaslúžime si to. A keď som videla slzičku v očiach našej prezidentky, uvedomila som si, ako málo si to hovoríme.

Pre vás, milé a senzačné Madam, len pre vás sme vytvorili toto letné číslo, a keď sa vám bude zdať mimoriadne, je to preto, lebo také sú naše čitateľky.