Rolling Stones vydali po 8 rokoch nový singel: Odkazuje na pandémiu!

27.4. 9:00 Má názov Living in a Ghost Town a klip k piesni zachytáva vyľudnené ulice rôznych veľkomiest sveta. „Ohh, skvelá skladba na tému pandémie koronavírusu. Ako ušitá na dnešné dni,“ poviete si.

A hoci asi každému napadne to isté, že bola zložená ako reakcia na súčasné trápenie ľudstva s koronou, nie je to tak. Mick Jagger ju s Keithom Richardsom napísali už pred rokom a až teraz, keď pred zavedením karantény nahrávali v štúdiu za ťažkých podmienok izolácie nové skladby, ich napadlo, že je ako ušitá na dnešné dni.

Trochu ju prepracovali a urobili k nej pôsobivý videoklip. Kapela Rolling Stones nevydala žiadny album s novými skladbami od roku 2005. Nie preto, že by nemala materiál, ale preto, že ak Mick Jagger niečo vydá, musí to stáť za to. „Nechcem vydať len dobrý album. Chcem vydať úžasný album. Som na seba veľmi tvrdý. Ak niečo zložím, alebo ak niečo zložím s Keithom Richardsom, nemôže to byť dobré. Musí to byť úžasné,“ hovorí.

Treba povedať, že tento singel je úžasný po stránke hudobnej, textovej aj vizuálnej. Zdá sa, že chlapci z Rolling Stones majú aj po 58 rokoch existencie kapely svetu čo dať. Vypočujte si ich novú skvelú skladbu.

Anketa
Páči sa vám rocková novinka "Living in a Ghost Town"?
  • 100%
  • 0%
autor:  Zuzana Šujanová
Diskusia  ()

Video

Diskusia
#evahriesnedobra