×
#Lifestyle

NAJLEPŠIE vianočné darčeky pre Ryby: TÝMTO ich potešíte!

28.11. 2022 10:02 Vianoce sú onedlho pred dverami a vy dumáte, komu čo kúpiť? Pripravili sme si pre vás tipy podľa znamení zverokruhu. Dnes sa pozrieme na to, čo by mohlo potešiť Ryby.

Milujú pocit slobody a voľnosti, preto ich neprinútite na niečo, o čom nie sú na 100% presvedčené. Svojou láskavosťou, ochotou pomôcť a súcitom si získavajú mnoho priateľov, niekedy ich však preto ľudia využívajú. Ryby milujú spontánnosť, takže ich poteší aj darček, ktorý ste kupovali možno trochu nepremyslene, ale o to viac od srdca. Pre Ryby je to znamenie, že na ne myslíte pri rôznych príležitostiach, a to si veľmi vážia.

Ryby sú emočne veľmi vyspelé, dokážu ochotne počúvať druhých, sami však potrebujú oddych, keď sú bútľavými vŕbami pričasto. Preto im môžete prichystať personalizovaný wellness balíček (napríklad soľ do kúpeľa, mäkká osuška, telový olej, voňavé mydlo) alebo rovno poukaz na víkendový oddych. Ako vodné znamenie si wellness užijú ešte intenzívnejšie. Rovnako tak ich potešia predmety, ktoré im vylepšia chvíle oddychu, napríklad záťažová deka, dobrá kniha, vinyl s ich obľúbeným interpretom, relaxačná maska a podobne.