Meghan Markle.
Foto: Getty Images
#Lifestyle

Chcete bývať ako Meghan Markle? ŽIADNA VEDA! Tieto dizajnové rady ponúka sama vojvodkyňa

Meghan Markle.
Foto: Getty Images
#Lifestyle

Chcete bývať ako Meghan Markle? ŽIADNA VEDA! Tieto dizajnové rady ponúka sama vojvodkyňa

5.11. 13:31 Do spoločného apartmánu s princom Harrym sa nakuknúť nepodarilo, pripomeňme si však ako si Meghan bývala v Toronte v časoch, keď hviezdila v the Suits. Jej interiérový dizajn je totiž nadčasový.

Vyberajte si neutrálne farby
Steny, gauč ale aj posteľ. Všetko si Meghan vybrala v neutrálnych farbách, ktoré sú jednoduché na kombináciu a zároveň pôsobia čisto. Vo svojej obývačke ich spojila s veľkými kvetinami a výraznými vintage doplnkami.

V obývačke dominujú neutrálne farby.
Zdroj: living4media/Bauer Syndication

Doprajte si živé kvety
Meghan miluje kvety a nie raz sa nad ich krásou rozplývala na sociálnych sieťach. Najčastejšie mávala na stole položenú vázu s bledo ružovými pivonkami alebo bielymi hortenziami. K jednej z fotiek do popisu napísala, že sa pri pohľade na krásne kvety nevie prestať usmievať.

kvet - pivónia - pivonka
Zdroj: SHUTTERSTOCK

Chce to vintage zrkadlo
Kým farbám a nábytku kraľovala jednoduchosť, omnoho viac fantázie Meghan vložila do vyberania doplnkov. Najvýraznejším prvkom v jej obývačke bolo veľké zlaté starožitné zrkadlo, ktoré vojvodkyňa taktiež rada zverejňovala.

Vinatge zrkadlo
Zdroj: profimedia.sk

Majte doma oddychovú zónu
Kým sa Meghan nestala oficiálnou členkou kráľovskej rodiny, viedla svoj lifestylový blog The Tig. V jednom z článkov písala o tom, že dobrou radou pri zariaďovaní interiéru je vytvoriť si doma komfortné miesto pre mentálny detox. Jednoducho pohodlné miestečko, v ktorom odložíte mobil a napríklad sa zahĺbite do dobrej knihy.

relax
Zdroj: shutterstock

Urobte si svoju zelenú oázu
Pri bývaní v Toronte si Meghan na svojej terase sama dopestovala obrovské hortenzie. Spolu s pohodlným záhradným nábytkom boli miestom, kde Meghan po večeroch naberala energiu alebo trávila čas s priateľmi.

Terasa.
Zdroj: Profimedia.sk

 

Video

Diskusia
#evahriesnedobra