×
#Krása

Wau, farba vlasov tohto leta je neskutočná! Pristane blondínkam i brunetkám!

×
#Krása

Wau, farba vlasov tohto leta je neskutočná! Pristane blondínkam i brunetkám!

14.5. 12:41 Názov farby znie ako mliečny kokteil, ale nedajte sa pomýliť. Vanilkovo-mandľové maslo je ten odtieň, ktorý charkterizuje farbu vlasov tohto leta!

Trendy farby na vlasy sa menia každú sezónu a vždy je v kurze hneď niekoľko odtieňov súčasne. Momentálne sú v popredí medeno-červená, lesklá karamelová hnedá alebo svetlá pšeničná blond. Podľa sociálnych sietí je top odtieň označovaný ako vanilkovo-mandľové maslo.

Teplý aj studený

Tento dokonalý odtieň, ktorý vytvára rovnováhu medzi chladnou a teplou blond je mega! Viacrozmerné tóny sú ideálne na leto, keď slnečné lúče dopadajú na pramene vlasov a nechávajú vyniknúť jednotlivé odlesky, ktoré vytvárajú úžasný celok. Odtieň v podstate vytvorila koloristka a influencerka Chrissy Rasmussen. Farba začína tmavšími, orieškovými tónmi pri korienkoch a postupne prechádza do mixu zlatistých a ľadových odleskov.

Pre svetlé i tmavé typy

Super je, že tento farebný mix pristane každej farbe pleti. Ak hľadáte nový odtieň vlasov na leto, vyskúšajte odtieň vanilkovo-mandľové maslo. Obdiv máte zaručený!

autor:  Nina Nová