×
#Krása

BRUNETKY na výslní: Luxusná hnedá je trendy farba sezóny

×
#Krása

BRUNETKY na výslní: Luxusná hnedá je trendy farba sezóny

24.4. 6:44 Pôsobí prirodzene a vydrží aj pol roka. Vlasy sa vám odvďačia lepšou kvalitou a vyšším leskom. Expensive brunette je hit sezóny, ktorý treba vyskúšať!

Platinovým blondínam i havranej čiernej na čas odzvonilo. Trendom je expensive brunette, teda luxusná hnedá. Tomuto odtieňu prepadli aj známe krásky, ktoré si ho zamilovali.

Kate Middleton nosí expensive brunette s gráciou vojvodkyne.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CbNDOPSsRQx/

Brunetky sú in

Prirodzená hnedá, ktorá v dĺžkach stráca intenzitu je maximálne prirodzená. Dĺžky sú pri expensive brunette s citom jemne presvetlené, pričom pri korienkoch môžu mať rôznu intenzitu hnedej. Nepatria sem však odtiene s odleskami do červenej či mahagónovej.

Ako na to?!

Luxusnú hnedú môžete dosiahnuť jednoduchým, ale trochu zdĺhavým postupom. Jednoducho necháte farebné odrasty vymyť alebo vytiahnuť na slniečku. Pri tomto postupe sa dĺžky nechávajú vytiahnuť na slnku a doplňuje sa iba hnedá farba pri korienkoch. Ak by sa farba neobnovovala pri korienkoch, postupne by bledla.

Druhým spôsobom je efekt, ktorý môžete vytvoriť iba v kaderníctve. V tomto prípade sa nafarbia celé vlasy daným odtieňom a dĺžky sa natierajú odfarbovacím gélom alebo práškom, ktorý má silu prelivu. Takto zaistíte o dva až tri odtiene svetlejšiu farbu. Výsledný efekt je prirodzený a pôsobí luxusne. INŠPIRÁCIU NÁJDETE V GALÉRII TU!