Pleť pod rúškom trpí.
Foto: PIXABAY
#Krása

Konečne niečo, čo zaberá! Najcennejšia rada, ako poraziť VYRÁŽKY: Útok zvnútra aj zvonka

Pleť pod rúškom trpí.
Foto: PIXABAY
#Krása

Konečne niečo, čo zaberá! Najcennejšia rada, ako poraziť VYRÁŽKY: Útok zvnútra aj zvonka

30.6. 20:22 Boj s vyrážkami nevedú len dievčatá v puberte. Verte-neverte, akné a kadejaké nepekné pupáky trápia aj staršie ženy, najmä pod rúškom. Ani silnejšie pohlavie nie je z obliga. No zrejme si doma nebudú pestovať vlastný sukulent, aby si pomohli. Vy však môžete!

Protizápalové a dezinfekčné účinky aloe vera boli známe oveľa skôr než v Amerike postavili prvú železnicu. Ako je teda možné, že s pupákmi na tvári dodnes márne bojujeme? Vysvetlení je niekoľko. Po prvé, vyrážky nie sú iba problémom nadmerne sa mastiacej kože. Sú odrazom životného štýlu ako takého, zrkadlom toho, čo jeme, nejeme, čo pijeme, nepijeme, čo (ne)fajčíme aj koľko (ne)spíme. A po druhé, na ich odstránenie nestačí starostlivosť zvonka. Útok musí ísť aj zvnútra.

Prvá rada: Sledujte koncentráciu
Ak sa chcete zbaviť vyrážok pomocou aloe vera, vyberte sa do drogérie alebo lekárne a kúpte si vhodný prípravok. Nezáleží ani tak na značke, ako na koncentrácii extraktu z aloe. Tú musíte sledovať. Je v podstate jedno, či si vyberiete mydlo, čistiacu penu, tonikum, gél alebo masku. Môžete mať všetko, no všetko treba pravidelne a systematicky používať. (Článok pokračuje na ďalšej strane)

Zdroj: Lucia Čibenková
Diskusia  ()

Video

Diskusia
#evahriesnedobra