#Zakázané strany

Voňavý sex: vyskúšajte erotickú kozmetiku

#Zakázané strany

Voňavý sex: vyskúšajte erotickú kozmetiku

25.2. 2009 12:00 Plná polička kozmetiky, no žiadna erotická? Večná škoda. Vône, chute a farby prebudia aj medvedíkov, ktorí sa uložili na extra tuhý zimný spánok.

V špičkových laboratóriách kozmetických firiem sa nevenujú len vývoju nových očných krémov, ktoré zredukujú vrásky o 53 % za dva týždne. Tímy vedcov pracujú na špeciálnych krémoch, ktoré okamžite spevnia prsia, géloch, ktoré bezpečne odďaľujú vyvrcholenie, stimulujú klitoris, sprejoch na podporu erekcie, kvapkách na sviežu chuť spermií či zvodných feromónových parfumoch. Erotická kozmetika je zábavná, bezpečná a dokonale poslúži aj vašim najpostrannejším úmyslom!

Návod na zneužitie

Nalákať Feromóny sú prírodné chemické látky, ktoré vysielajú podvedomé signály opačnému pohlaviu a spúšťajú veľmi silné, nielen sexuálne odozvy. Potné žľazy, predovšetkým v podpazuší, v okolí bradaviek a pohlavných orgánov, vylučujú ako reakciu na náš emocionálny stav vôňu tela a práve v nej sa nachádzajú feromóny.

Nebojte sa, sú bez zápachu. Pozor na pančované falzifikáty, ak už, tak stavte na luxusné parfumy s vysokou koncentráciou ľudských feromónov. Dôležité je takisto vedieť, či bude používateľom muž alebo žena a či chce uloviť osobu opačného alebo rovnakého pohlavia. Signály, ktoré bude vaša vôňa vysielať, budú s objektom vášho záujmu komunikovať bez toho, aby ste povedali čo i len slovo.

Na trhu sú aj parfumy s výťažkami vagíny pri orgazme (!), no ak sa vám bridí zanechať svoj obľúbený parfum, zvoľte feromóny natural vo forme spreja alebo gélu, ktoré sú bez pachu a môžete na ne aplikovať akúkoľvek vôňu, na ktorú ste zvyknutí – WOMAN PHEROMON FRAGRANCE extra strong, 28,50 €/ 858 Sk.

Rafinovaným ťahom je takisto rozprášiť feromóny do ovzdušia v miestnosti, kde sa to chystáte naňho vybaliť! - MAGIC PHEROMONES HOME FRAGRANCE 28,50€/ 858 Sk Vymasírovať O. k., možno ide aj cez žalúdok, ale láska, ktorá pôjde cez masáž, vydrží aj silné otrasy v základoch.

Zmyselná erotická masáž unikátnymi olejmi a krémami, ktorých výber nenecháte na náhodu, bude zážitkom, za ktorý vám pripíše veľa dobrých bodov – SHIATSU BALM OF MAGIC COCONUT, 27,68 €/ 834 Sk.

Masáž môže pokračovať aj vo vani, kde si môžete rozpustiť špeciálne soli SECRETS OF THE SEA The garden of love 32,55 €/981 Sk alebo použiť mydlá, ktoré okolo klasických „sprcháčov“ ani nešli.

V ďalšom leveli sa pomaľujte farbami, ktoré chutia ako čokoláda alebo karamel – SHIATSU BODY PAINTING CARAMEL, 27,68 €/834 Sk (obr. 5) a BODY PAINT 11€/ 331Sk.

Skvelé sú voňavé elixíry na báze alkoholu a medu, ktoré z neho môžete zlízať aj zbozkávať, a na orálny sex si môžete vybrať takmer čokoľvek, čo vám je pochuti.

Verte alebo nie, no penis a napr. jahodový penis sú dve rozdielne veci – SENSUAL LUXURY MASSAGE OIL, 23,70 €/714 Sk

Stimulovať / Predlžovať

Na začiatok vyskúšajte krémy s éterickými olejmi, zintenzívňujúce telesné dotyky alebo také, ktoré vám na šesť hodín spevnia a vypnú poprsie a v ďalších rozdivočených fázach si vyberte jednu z dvoch ciest, ktorou sa chcete uberať: dráždiť, alebo oddialiť. Pocity horúčavy až jemného pálenia, alebo naopak chladu na genitáliách sprostredkujú špeciálne balzamy.

Klitoris vďačne privíta prekrvenie a zahriatie, penis naopak znižovanie citlivosti čiže ochladzovanie – LOVE YOURSELF FRISONNE MOI, 39,63 €/1 194 Sk. Mentol udržiava erekciu a mierne znecitlivuje, spreje na oddialenie vyvrcholenia dokonca dokážu predĺžiť pohlavný styk až o 30 minút.

Unikátna je masť s taurínom a pravým extraktom z býčích žliaz, ktorou môžete natrieť aj jeho semenníky a nezabudnite na kvalitný lubrikant na báze vody, ktorý zabezpečí aby ste aj po dlhých vytrvalostných maratónoch zostali hebké a zdravé - EROS WOMAN AQUA BASED, 15€/ 451 Sk

Diskusia  ()

Video

Diskusia
#evahriesnedobra