Pre krásu pleti.
Foto: Pixabay
#Zakázané strany

Veľmi PIKANTNÉ! 4 polohy, ktoré sú ako stvorené na sex v sprche

Pre krásu pleti.
Foto: Pixabay
#Zakázané strany

Veľmi PIKANTNÉ! 4 polohy, ktoré sú ako stvorené na sex v sprche

9.6. 20:25 Buďme úprimné – sex v sprche nie je nič zložité. Teda, ak nie je vaša sprcha príliš malá. Ak je vám tento zážitok stále neznámy a potrebujete načerpať nejaké tie vedomosti, inšpirujte sa polohami, ktoré sú 100% odskúšané.

Len aby bolo jasné. Sex v sprche musí byť spontánny a rýchly. Zabudnite na dlhé predohry, maznanie a milovanie trvajúce niekoľko desiatok minút. To bude nepohodlné a drahé, pretože stále okolo vás tečie voda. Milovanie v sprche je na chvíle, keď sa stretnete v kúpeľni, zahoríte túžbou a nemáte čas už ani prejsť do spálne. Milovanie v sprche sa neplánuje. Pretože vtedy stráca výrazne zo svojho čara.

1. Ruky na stene
Postavte sa tvárou k stene, rukami sa do nej zaprite a jemne sa rozkročte. Partner do vás vnikne zozadu. Sprchovú hlavicu však nastavte tak, aby vám ani jednému nestriekala voda, ehm, do tváre. 

2. V sedle
Táto poloha vždy zaberá a neriskujete, že si udriete zadok na klzkej podlahe. Posaďte si ho tak, aby mal natiahnuté nohy (prípadne v kolenách jemne pokrčené, ak je vysoký) a jednoducho si ho osedlajte tak, ako to máte rada. Voda stekajúca po vašom chrbte celý zážitok ešte znásobí.

autor:  red.
Diskusia  ()

Video

Diskusia
#evahriesnedobra