Sex
Foto: Shutterstock
#Zakázané strany

Vedci prišli so šokujúcimi výsledkami: NAJLEPŠÍ sex prežijú ženy s chlapmi, ktorí sú...

Sex
Foto: Shutterstock
#Zakázané strany

Vedci prišli so šokujúcimi výsledkami: NAJLEPŠÍ sex prežijú ženy s chlapmi, ktorí sú...

10.2. 12:00 Podľahnúť zvodom zlého chlapca je pomerne jednoduché. Má svoje osobné čaro, je dravý a v jeho prospech hrá nielen drsná vizáž, ale aj chémia, ktorá srší na metre. Máte pocit, že v posteli to s ním musí byť hotový výbuch vášne a v živote nemôže už byť nič lepšie. Naozaj?

Ide iba o ničím nepodloženú fámu. Odborníci aj najrôznejšie prieskumy potvrdzujú, že tzv. dobrí chlapci sú po všetkých stránkach lepší, a to aj v sexe. Neveríte? Nedávna britská štúdia hľadala spojitosť medzi charakterom a kvalitou a kvantitou sexu. Výsledok?

Dobrí chlapci vyhrali na plnej čiare. Majú viac sexu a to nielen manželského či partnerského, ale aj nezáväzného. Jednoducho povedané, citlivosť, ochota pomáhať a zodpovednosť zvíťazili nad sebeckosťou a frajerstvom. "Tí machri bývajú zaujímaví iba ak hľadáte povyrazenie. Ale kto by chcel mať s nimi skutočný vzťah? Ak nemáte extrémne nízke sebavedomie alebo netrpíte syndrómom obeti, tak asi nikto," hovorí expertka Tracey Cox.

Dôvody, prečo sú dobrí chlapci lepší vo všetkom, aj v sexe:

1. Majú radi sex
Ak je niekto milý, zodpovedný a dobrý, neznamená, že má libido na nule. Možno pomáha v útulku alebo je darcom krvi, ale keď sa mu ukážete v sexi spodnej bielizni, rozpáli ho to rovnako ako kohokoľvek iného.

2. Myslia aj na vás
Dobrý sex nie je závod, ale ide o spoločnú jazdu. Zlí chlapci sa neboja ničoho a radi v sexe vyskúšajú všetko, ale dosť často im ide iba o ich vlastné potešenie. Prvých pár mesiacov vám to možno nebude vadiť, rozbúrené hormóny robia svoje. Ale potom? Potom vám záujem a starostlivosť z jeho strany budú chýbať.

autor:  Nina Nová
Diskusia  ()

Video

Diskusia
#evahriesnedobra