Foto: Profimedia
#Zakázané strany

Utekajme, už ide! Nuda. Zatočte s ňou!

Foto: Profimedia
#Zakázané strany

Utekajme, už ide! Nuda. Zatočte s ňou!

19.3. 2009 11:00 Zákerne sa priplichtí do teplého domáceho pelechu, kde to robíte v rovnakej posteli, s rovnakým mužom, rovnakým spôsobom už po stýkrát. Rozdajte si to v exteriéri a vychutnajte čaro zakázaného.

Auto
Najobľúbenejšia klasika. S autom sa dá neplánovane odbočiť do temného lesíka aj úplne plánovane odparkovať na opustenom parkovisku.

Začiatočníčky: Užite si nepohodlného misionára, alebo si ho osedlajte a nájdite si miesto, kde vás môžu vidieť len z jednej strany, ktorú budete mať pod kontrolou.

Odvážne: Elegantne, na čerstvom vzduchu, prehnuté cez kapotu, v polohe zozadu.

Pokročilé: Doprajte mu orálny sex počas šoférovania na diaľnici. Čo orálny sex, orgazmus! Bonusom je vodič dodávky, ktorý si to všetko pozrie vo vedľajšom pruhu.

Príroda

Špásovanie v senníkoch, na panenských piesočnatých plážach a na rozkvitnutej lúke hrozí problémami, no v spontánnosti je neprekonateľné. Keď je chuť, miesto je len detailom, takže pozor na piesok v pošve, sennú nádchu a neželané uštipnutia hocičím.

Začiatočníčky:
Trošku plánovania a pôjde to. Majte vždy napríklad v aute pripravenú deku. A môžete si robiť, čo sa vám zachce.

Odvážne: Nežný koitus pri západe slnka na nesúkromnej pláži v Chorvátsku. V polohe oblečení, posediačky, vy hore vám možno potenciálni okoloidúci zožerú, že sa k sebe len túlite.

Pokročilé: Predstavenie pre lesné zvery (hubárov, horárov, turistov...). Postojačky, opretí o strom.

Mesto

Sex v meste má nevyčerpateľné zdroje. To, čo sa kedysi dialo len v parku na opustených lavičkách či v autokine je slabým odvarom možností, ktoré sa vám núkajú dnes. Výťahy, kolotoče, kancelárie, podzemné parkoviská, umývačky áut... Vyberajte.

Začiatočníčky:
Orgazmus na verejných toaletách má niečo do seba. Je to pohodlné, viac-menej bezpečné, a ak ide o toaletu nejakého dobrého podniku, budete to navyše robiť pri ezoterickej hudbe a vôni jazmínu.

Odvážne:
Dráždenie rukou v kine. Vďakabohu za béčkové filmy, na ktoré chodí len šesť divákov. Ak budú sedieť nad vami, prehoďte cez seba sveter alebo kabát.

Pokročilé: Skúšobné kabínky. Toto miesto si vyžaduje znalosť miestnych pomerov a, samozrejme, musí ísť o uzavretú kabínku, nie lietajúce kovbojské dvierka. Hrozbou sú kamery a iniciatívne predavačky.

Akvasex

Teplá voda, masážne prúdy a šumiace bublinky skrátka k túžbe pasujú. Dnes, keď je už pomaly v každom okresnom meste akvapark a na každom rohu wellness, zhrešíte vo vode skôr, ako by ste povedali: Tá voda je dobrá na kĺby.

Začiatočníčky: Ak sa hanbíte, môžete si bazénik alebo saunu prenajať len pre vás dvoch. A potom už skutočne môžete robiť, na čo len máte chuť.

Odvážne: Termálna voda pri západe slnka by mohla byť dobrou kulisou pre podvodnú masáž. Ideálne je, keď sa posadíte tam, kde to buble alebo víri, lebo okolo jeho ručného uspokojovania bude veľa špliechania.

Pokročilé: Pokročilé kandidátky s cennými skúsenosťami dokážu bleskovo zhodnotiť situáciu a konať podľa momentálneho stavu. Takže môžu na svojho partnera nevinne vysadnúť, kolísať sa vo vlnách protiprúdu, pokračovať orálnym sexom pri inhalácii byliniek a dokončiť si ho zahalené hmlou v parnej saune. Napríklad.

MHD

Sex v aute malo až 52 percent Slovákov. V MHD je to len 6 percent a v lietadle dokonca len 1 percento! Je načase tieto štatistiky vylepšiť a priblížiť sa k svetovému priemeru.

Začiatočníčky: V kupéčku nočného rýchlika pri zatiahnutých záclonkách sa pokojne môžete odtrhnúť z reťaze. Pri troche šťastia a nevinného úsmevu vám sprievodca povolí aj kupé znútra zamknúť.

Odvážne: Zastávky pri jazde električkou sú príliš blízko, ale správny podvečerný medzimestský autobus je terno. Šup na zadné sedadlá!

Pokročilé: Sex na toalete v lietadle. O. k., tisíckrát prefl áknuté, aerolíniami zakázané a pokutované... Ale neodolateľné. Zabudnite na predohry a choďte na vec konštruktívne, rýchlo a ticho.

P. S.: Na linke Košice – Bratislava to nestihnete určite. Musí to byť dlhší let a musíte to stihnúť pred podávaním jedla.

Diskusia  ()

Video

Diskusia
#evahriesnedobra