Foto: Eva
#Zakázané strany

Udržujte oheň

Foto: Eva
#Zakázané strany

Udržujte oheň

20.1. 2009 10:00 Stereotyp nie je slušná návšteva, ktorá zaklope na dvere a opýta sa vás, či smie vojsť. Prihadzujte polienka pravidelne a plamene nikdy nevyhasnú.

Hodnotí: Juraj Bača, bývalý vrcholový kajakár, športový moderátor, poslanec Mestského zastupiteľstva v Komárne.

01 Povedzte a ukážte, že máte chuť! Iniciatívy zo strany žien sa muži nedokážu nabažiť, pretože sa cítia žiadaní, sexi a výkonní. Povedzte mu, ako to chcete aj čo všetko s ním urobíte. Z prehnanej iniciatívy ide strach, ženu treba dobýjať. :-(

02 Muži milujú predohru a to, že chcú ísť rovno na vec, je prežitok z obdobia prvej republiky. Akurát kým v jeho prípade musí byť do hry zahrnutý penis plus príslušenstvo, u žien sa rátajú aj bradavky, ušné lalôčiky a iný miestny folklór.

03 Sústreďte sa. Tá časť ženského mozgu, ktorá riadi sexuálnu aktivitu, mimoriadne citlivo reaguje na ruchy v podobe myšlienok na nevyžehlenú bielizeň alebo celulitídu na zadku. Uvoľnite sa, kašlite na všetko, ľahšie dosiahnete orgazmus. Vaša celulitída je dôležitá asi ako nedomurované bytové jadro alebo neprezuté zimné pneumatiky. A sústredenie platí pre oboch!

04 Spanking. Svet fičí na plieskaní po zadku a je dosť možné, že keď to svojmu partnerovi navrhnete, zažijete spolu ešte rozkoš, v akú ste už ani nedúfali. Plesnutie po zadku nemá byť ani silné, ani slabé, dá sa striedať s hladkaním a masírovaním alebo s nasadením pravidelného, nie príliš rýchleho tempa. Ak použijete na výprask pomôcku, pozor, sila sa odhaduje ťažšie. Spanking nezahŕňa kanady, maskáče, bejzbalku ani žehličku a osemžilový drôt. Aj keď, proti gustu žiaden dišputát.

05 Fantazírujte nahlas. Spoločne to môže byť nesmierne vzrušujúce. Pozor, aby bol on výlučným hrdinom vašich fantázií, prípadne sa zariaďte podľa jeho evidentných túžob. Ak natrafíte na milovníka takýchto debát, rád vás navedie na to, čo chce počuť. (Slová klasika: Cítiš, aký je tvrdý?) Diskutovať? Samozrejme, hlavne so svokrou a priateľmi z posilňovne.

06 Zmeňte jazyk. Ak už pozná orálny sex s vami naspamäť, urobte mu to inak. Pohybujte ústami a jazykom tak, ako ste zvyknuté, ale na neobvyklých miestach. Penis je fantastický nástroj, stále je čo objavovať. Maďarský prízvuk je prednosťou. :-)

07 Ak nedáte dopustiť na misionára, aspoň si ho vylepšite. Pritiahnite kolená k hrudi a on nech vám rukami nadvihne lýtka. Prienik v uhle 30 stupňov je zmena, ktorú si rozhodne užijete obaja. V prípade problémov kontaktujte inštalatéra. Ale gymnastika je inak veľmi pekný šport.

08 Čas na análny sex. Budete ho buď neznášať, alebo milovať, no oplatí sa ho vyskúšať. Budete potrebovať prsty, lubrikant, trpezlivosť a špeciálneho muža, s ktorým to zatúžite skúšať. Nesúďte po prvej skúsenosti, zvyčajne bolí. ...

09 Pozerajte sa na seba. Vytrvalo, hlboko, dlho. Uprený pohľad je jeden z tantrických úžasov, pri ktorom si uvedomíte, ako málo sa pri milovaní pozeráte navzájom do očí. Možno vám to nepôjde od začiatku ľahko, hlavne pri vyvrcholení, ale vaše spojenie tak nadobudne nový rozmer. Tie plamienky v jej očiach je niekedy v skutočnosti svetlo presvitajúce cez jej hlavu z obývačky. Vtedy sa treba zamyslieť nad výmenou partnerky a skúsiť tentoraz v knižnici a nie ráno o štvrtej na diskotéke.

10 Použite jeho penis na dráždenie bez toho, aby do vás vnikol. Žaluď vám poslúži vynikajúco a garantujeme vám, že dlho predtým, ako dosiahnete orgazmus, bude mať čo robiť, aby oddialil ten svoj. :-)

Diskusia  ()

Video

Diskusia
#evahriesnedobra