Foto: Shutterstock‎
#Zakázané strany

Toto múdre páry o svojom sexuálnom živote NIKDY neprezradia

Foto: Shutterstock‎
#Zakázané strany

Toto múdre páry o svojom sexuálnom živote NIKDY neprezradia

16.4. 13:06 Aj keď to mnoho párov verejne neprizná, toto platí stopercentne! Uznávame, nasledovné témy nie sú práve najvhodnejšie na piatkové posedenie pri kávičke...

Že si plánujú sex popredu
Dni bývajú náročné a spánok je často jediná vec, na ktorú sa partneri na konci dňa tešia. Zrazu si však uvedomia, že prešli týždne odvtedy, čo mali naposledy sex. A tak sa tí, ktorým na partnerskom a sexuálnom živote záleží, rozhodnú urobiť si rozpis (aj keby len na týždeň popredu). Úplne vážne! Je to jednoduché, účinné a bez zbytočných hádok či sklamaní.

Že vyjednávajú
Dobre, urobím ti to ústami, ale ty umyješ riad. Poznáte? Preboha! Aj keď tým postupne ale isto zabíjate všetku vášeň či iskru, na konci obaja dostanete to, čo chcete. Nie je to nič výnimočné, keď má jeden z partnerov väčšie libido ako ten druhý. Treba si len nájsť vlastnú cestu – môžete vyjednávať a spraviť si to aspoň trochu zaujímavé, alebo jednoducho vydržať bez sexu (áno dá sa to). Hlavne sa o tom porozprávajte.

Dni bývajú náročné a spánok je často jediná vec, na ktorú sa partneri na konci dňa tešia.
Zdroj: Shutterstock

Že masturbujú
Masturbácia je normálna a zdravá, no mohlo by to spôsobiť isté problémy, ak úplne nahradí sex. Niektorí ľudia si stále myslia, že ak majú partneri zdravý a naplňujúci vzťah, masturbovať by nemali.

...nikdy nepriznávajú, že masturbujú navzájom pred sebou
Odborníci sa zhodujú, že je to skvelý spôsob, ako sa naučiť niečo viac o svojom partnerovi. Nehanbite sa, veď už vás nahú videl! Alebo...? 

Že sa porovnávajú s inými pármi
Je v poriadku, ak ste zvedavá, či je váš sexuálny život „normálny“. Ľudia sa porovnávajú v dvoch oblastiach – ako dlho trvá sex a ako často ho majú. Nehľaďte však slepo len na čísla, myslite na to, či vám váš sexuálny život vyhovuje a nechajte si niektoré sexuálne tajomstvá len pre seba. Veď napokon je to záležitosť vás dvoch – tá najintímnejšia.

Zdroj: Redakcia Eva
autor:  Sylvia Kerepecká