Vyskúšajte!
Foto: Shutterstock
#Zakázané strany

Sexuálne polohy, ktoré MUSÍ ovládať každá žena: Bez nich vám to v posteli fungovať nebude

Vyskúšajte!
Foto: Shutterstock
#Zakázané strany

Sexuálne polohy, ktoré MUSÍ ovládať každá žena: Bez nich vám to v posteli fungovať nebude

9.11. 7:29 Život prináša rôzne scenáre, preto je dobre byť pripravená.

Keď sa pokúšate o dieťa: MISIONÁR
Aby ste otehotnela vám logicky stačí sex, no ak chcete ísť na istotu, misionár je najlepšou voľbou. Nie však ten úplne najklasickejší! Pod zadok si pekne šupnite vankúš , ktorý zdvihne vašu panvu tak, aby sa jeho "kamoši" jednoduchšie dostali tam, kam majú namierené. Ak sa vám v tejto polohe podarí aj dosiahnuť orgazmus, šance na tehotenstvo sa ešte zvýšia!

Keď sa chcete cítiť sebavedomo: VY HORE
Každá z nás z času na čas zatúži byť tou, čo veci riadi, nie len poslúcha ostatných. Ak sa po vás v práci vozia a nemáte dostatočné sebavedomie na to, aby ste im ukázali, že nie ste splachovacia, vynahraďte si to v posteli! Partner sa určite šťažovať nebude.

Keď je vašou prioritou VÁŠ orgazmus: MAČKA
Nie každej a nie vždy sa podarí veci dotiahnuť do orgazmického konca, no vedci tvrdia, že poloha mačka zaručene končí orgazmom. Ľahnite si na chrbát, nohy majte natiahnuté a zároveň roztiahnuté a podoprite sa ľakťami. Partner si na vás ľahne, tiež s natianutými rovnými nohami, ibaže podopierať sa bude o svoje päste (a samozrejme penis bude vo vás). V tejto polohe bude dráždiť aj váš klitoris a práve ten sa vám postará o orgazmus!

Bolesť pri sexe nie je nikdy v poriadku.
Bolesť pri sexe nie je nikdy v poriadku.
Zdroj: Shutterstock‎

Keď chcete, aby vydržal dlhšie: LÍŠKA
Predčasná ejakulácia je zdravotný problém, ktorý by sa mal riešiť vyhľadaním odborníka, no ak sa sexu nechcete vzdať len preto, že trvá krátko, skúste líšku: je to misionár, počas ktorého máte svoje nohy vyložené na jeho pleciach. Vnikne hlboko do vás a zároveň môže spomaliť či prestať, keď bude cítiť, že prichádza orgazmus. Takto bude mať veci pod kontrolou a sex bude trvať dlhšie.

Keď vás prekvapí bolesť: PREDOHRA
Bolesť počas sexu nie je v žiadnom prípade ok! Ak sa vám sex spája s bolesťou, je čas skontrolovať stav u gynekologičky, či netrpíte infekciou alebo iným ochorením. Ak je ale všetko v poriadku, skúste sa pred sexom trochu "pohrať" a doprajte vašej vagíne čas, aby sa aj ona správne naladila na to, čo má prísť. Ešte lepšie spravíte, ak použijete lubrigačný gél alebo stavíte na orálny sex. Oba spôsoby sú správnym začiatkom, ktorý vás zvlhčí a začiatok sexu tak nebude utrpením.

autor:  Aneta Antolová
Diskusia  ()

Video

Diskusia
#evahriesnedobra