sex
Foto: Shutterstock
#Zakázané strany

Sexuálne chúťky mužov a žien, pre ktoré krachujú vzťahy: Fu, skutočne nevydržíme bez tohto?

sex
Foto: Shutterstock
#Zakázané strany

Sexuálne chúťky mužov a žien, pre ktoré krachujú vzťahy: Fu, skutočne nevydržíme bez tohto?

2.12. 13:50 Možno vás spoja a možno naopak, rozdelia.

On
Análny sex – sú muži, ktorých už "klasický" sex poriadne neberie, pretože okúsili análny a zamilovali si ho. Pocit, že robia niečo, čo je "zakázané" je možno vzrušujúcejší, ako samotný styk. Na druhej strane, ešte stále existujú muži, ktorým to príde nehygienické a nechutné. Môže sa preto stať, že vám by sa análneho sexu aj zachcelo, no váš partner vám dá košom.

Stimulácia jeho análneho otvoru – jazykom, prstami...  toto je veľmi citlivá oblasť. Veľa mužov sa bráni dotykov v okolí análneho otvoru, pretože im to príde homosexuálne a čudné. Ďalej sa môže stať, že sa im to zapáči, no nechcú, aby ste o tom spolu diskutovali. 

Akrobatické sexuálne polohy - pri niektorých mužoch sa misionára nedočkáte, pri iných sa zasa nedočkáte ničoho iného. 

Keď ho pri tom nazývate rôznymi zdrobneninami - dominantných mužov takýmito pomenovaniami iba vytočíte, naopak, tých, ktorí potrebujú trochu povzbudiť či cítiť vašu lásku každú sekundu, si to priam vyžadujú.

Keď pri tom kričíte - ak kričíte len kvôli nemu, radšej odsledujte, či sa tvári ako boh, alebo nervózne zrýchľuje tempo, len aby už ukončil sex aj spolu s vaším krikom.

autor:  Aneta Antolová
Diskusia  ()

Video

Diskusia