#Zakázané strany

Sex podľa vás: Viete oddeliť lásku a sex?

#Zakázané strany

Sex podľa vás: Viete oddeliť lásku a sex?

5.5. 2009 12:00 Zdôverili ste sa nám, či sa vám to darí a či je to to pravé orechové...

Myslela som si, resp. chcela som to tak, ale zistila som, že bez citu to nie je ono. Prosto, nie som chlap :-). Aj im tak trochu závidím, že to dokážu....
Lucia

Keď mám pocit, že je to len sex a nemôžem sa k nemu pritúliť ani mu zavolať, že mám problém, a nemôžem s ním rátať ani v bežných veciach, to nie je pre mňa. Takže akceptujem takéto potreby, ale pre mňa sú nereálne. Ani na jednu noc, nieto ešte mať chlapa len na sex...
Suzi

Ja osobne som si vždy dávala pozor na to, s kým chcem iba spať a na to, na kom mi naozaj záleží. A zatiaľ sa mi to darí. Ženy, ktoré nie sú príliš citlivé, to asi vedia oddeliť oveľa ľahšie.
Laura

Na praxi som sa spoznala s kuchárom, ktorý pracoval u nás v reštike. Stali sa z nás kamaráti, po nejakom čase ma pozval k sebe domov na čaj. Ani neviem, ako sme sa dostali k masáži, potom aj ďalej... Takto to fungovalo dva mesiace, vyhovovalo nám to obom a nechceli sme od seba nič viac, len sex. Myslím, že aj takýto vzťah môže fungovať, ak si viete stanoviť hranice a nechcete sa viazať.
Ivana

Veru, podarilo sa mi to, až som sa sama čudovala! Síce mi pomohol pozviechať sa z rozchodu s dlhoročným priateľom, ale bol to truc. Sex bol čudný, prázdny, no časom mi prestal byť ľahostajný a odrazu aj ten sex začal byť úplne iný... Z toho teda vyplýva, že sex a láska by určite mali ísť ruka v ruke, je to krajšie.
Dominika

Diskusia  ()

Video

Diskusia
#evahriesnedobra