Foto: Shutterstock
#Zakázané strany

POZOR, prudko vzrušujúce: Tieto polohy vyskúšajte, keď si do postele pozvete ďalšiu ŽENU

Foto: Shutterstock
#Zakázané strany

POZOR, prudko vzrušujúce: Tieto polohy vyskúšajte, keď si do postele pozvete ďalšiu ŽENU

3.11. 2019 9:42 Na svoje si prídete aj vy, nie len váš partner.

🔥Ľahnite nabok si vedľa seba tak, aby vám obom mohol partner venovať ručne zozadu. To znamená, že on bude kľačať pri vašich kolenách a zatiaľ čo sa on bude za pomoci lubigačného géu venovať dvom roztúženým vagínam, vy sa s "kamoškou" môžete venovať jedna druhej.

🔥Splňte si svoje tajné sny a pokojne si vyskúšajte orálny sex so ženou. Partner si môže vybrať, či sa bude orálne venovať zasa vám, alebo využije voľné ruky a ústa ženy, ktorej sa venujete vy.

🔥S kamoškou si ľahnite na seba, rozkročte si nohy a úlohou partnera je vybrať si, do ktorej "dierky" sa rozhodne vniknúť, môže striedať vašu a kamoškinu. Pokojne si medzi  seba môžete vložiť vibrujúcu hračku alebo pomôcku, aby vám pri čakaní na rad nebolo dlho.

Najlepšia kombinácia sú dvaja na jednu.
Zdroj: Shutterstock

🔥Ak ste úplná začiatočníčka, vyberte si scenár, v ktorom sa budete najskôr prizerať. Nech si to rozdajú oni a vy sa môžete hrať s vibrátorom alebo vašou rukou. Keď budete pripravená, začnite kamošku jemne láskať  a postupne sa pridajte, alebo len vymeňte.

🔥Zabudnite na dávanie orálu dvom osobám naraz - vášeň by mohla ľahko vychladnúť. Namiesto toho si sadnite na kraj postele, rozkročte sa a nechajte tých dvoch, nech sa "vám" ústne venujú naraz, popri tom sa budú horúco bozkávať. Po čase sa môžete vymeniť.

autor:  Aneta Antolová