žena
Foto: Pixabay
#Zakázané strany

Pozor, poriadne pritvrdzujeme! Aj táto kontroverzná "vec" dokáže nenormálne vzrušiť

Pozor, poriadne pritvrdzujeme! Aj táto kontroverzná "vec" dokáže nenormálne vzrušiť

Na posteľ v tomto prípade zabudnite!
Na posteľ v tomto prípade zabudnite!
Zdroj: Shutterstock

Močiaci má v rukách nielen moc, ale aj moč, čo je veľmi dôležitá slovná hračka. Je dominantný samec, ktorý si robí s tým druhým, bezbranným, submisívnym partnerom, čo uzná za vhodné. Samozrejme, musí sa to páčiť obom!

Kde a ako?
Najkrajšie na tzv. zlatom daždi je však to, že sa dá poňať aj úplne nežne. Ako? V prvom rade tak, že sa prestanete na túto špecialitku pozerať opovrhujúco a zahodíte predsudky, že je to niečo špinavé. O. k., to asi nebude pre každého jednoduché, ale len takto sa dajú posúvať hranice. Romantika nemusí mať vždy podobu voňavých lupienkov ruží, ktoré budú na posteľnej obliečke s potlačou vášho prvého bozku. Nemusí vám ani nad posteľou viať vo vetre baldachýn, v ktorom sa aj tak len zbiera prach.

Rovno zabudnite na posteľ, bolo by ju treba po akte prať, a to je poriadna robota. Odporúčame vám premiestniť sa do kúpeľne, sprchy, vane, všetko sa z nej ľahko a rýchlo zmyje. Páry, ktoré sa tejto praktike venujú, prežívajú nielen nevšedný zážitok, ale dosahujú aj vysokú mieru intimity. „Fakt je, že pokiaľ neucítite na svojom podbrušku (alebo hocikde inde) teplý cícerok partnerovho moču, nemôžete vedieť, ako veľmi vás to vzrušuje,“ hovorí Iveta, ktorá tú skúsenosť má. „Tak zvláštne vás vzruší chuť zakázaného, čudného, nemravného, až sa vám zrýchli dych a oddáte sa tomu celá.“

Článok pokračuje na druhej strane.

autor:  Sylvia Kerepecká
Diskusia  ()

Video

Diskusia
#evahriesnedobra