Foto: Shutterstock‎
#Zakázané strany

Osvedčené triky v posteli: Muži prezradili, čím dostanú do varu každú ženu!

Foto: Shutterstock‎
#Zakázané strany

Osvedčené triky v posteli: Muži prezradili, čím dostanú do varu každú ženu!

30.9. 2018 15:00 Vyspovedali sme chlapov o tom, aké sú ich tajné zbrane, ktorými zaručene privedú k vrcholu svoju nežnejšiu polovičku. A praktiky to nežné nie sú ani z ďaleka...

"Milujem robiť orál. Aj prijímať... Ale keď už sa venujem jej, nikdy jej nebrnkám jazykom po klitorise ako po nejakom „cingrlátku“, ale pekne hladko kĺžem dookola. A nikdy nevynechám zadoček, teda ten malý rozkošný otvor. Nie každá to má rada, ale tie, ktoré to vyskúšali, sa zatiaľ nesťažovali." (Miro, 26)

"Nezabúdam na bradavky! Keď nedočiahnem jazykom, tak aspoň pomasírujem naslinenými prstami a verte mi, stačí len zistiť, či má rada silnejší, alebo jemnejší tlak a orgazmus dosiahne za polovičný čas!" (Kubo, 30)

"Pri misionárovi jej pritlačím kolená až na prsia a tá hĺbka, ktorá sa dá takto dosiahnuť, je... fantastická. Takisto jej rozprávam aj prasačiny. Neverili by ste!!!" (Peťo, 31)

"Moje  tajomstvo je vždy robiť dve veci naraz. Aj keď to vraj chlapi nevedia... Toto mi však problém nerobí. Keď jej dráždim jazykom klitoris, moje prsty sú v jej vnútri, a keď to robíme zozadu, zároveň ju dráždim análnym vibrátorom, takže je naozaj „naplnená“." (Majo, 28)

"Zvyknem sa s ňou tak hrať, že načriem len kúsok žaluďom a nechám ju tak. Takže zvyšok si musí zaslúžiť, lepšie povedané odpracovať." (Vlado, 25)

"Vždy sa jej pritom pozerám do očí. Žiadne stonanie do vankúša, privreté viečka a tak ďalej. Aj obyčajný misionár je potom úplne iný." (Lukáš, 30)

"Vagína až na záver! Osvedčilo sa mi odkladať vniknutie do partnerky tak dlho, ako sa len dá. Keď si ju dokonale predpripravíte, jednak sa toľko nenarobíte a hlavne v momente, keď už k tomu príde, budete rovnako „nažhavení“." (Viktor, 33)

Zdroj: Redakcia Eva
Diskusia  ()

Video

Diskusia
#evahriesnedobra