Foto: Eva
#Zakázané strany

Opýtali sme sa: Čo na nás milujú...?!

Foto: Eva
#Zakázané strany

Opýtali sme sa: Čo na nás milujú...?!

25.3. 2009 11:00 Nemyslíme vnútorné hodnoty. Veci, ktoré na nás muži milujú v posteli, sú jednoduché ako facka a oplatí sa zaradiť ich do základnej výbavy.

Hodnotí: Jaro Bekr, choreograf a profesionálny tanečník

01 Prirodzenosť

Nehrajte, neafektujte, nepozorujte sa. Keď už s ním vleziete do perín, s chuťou urobte všetko, čo vás láka a kašlite na to, či pri svite nočnej lampy vyzeráte lepšie zozadu, spredu alebo zhora.

02 Divokosť

Takú veselú. Roztúžená mačička je obľúbený model, nenásytná dračica ho môže vydesiť, hlavne ak ide o beh na dlhú trať.

03 Krásu

Muži fungujú vizuálne. Vždy ocenia hebkosť, vôňu, nahotu, zmyselnosť, čerstvú depiláciu a sexi nohavičky.

04 Uznanie

Máte v rukách úžasnú moc dať mu pocit, že je jedinečný a v posteli to platí dvojnásobne. Medzi obdivnou pochvalou a jeho výkonmi je priama úmernosť, takže dávkujte rozšafne, no uveriteľne.

05 Iniciatívu

Nemusíte ho prekotiť na kredenci a strhať z neho zubami oblečenie, stačí, ak dáte jasné signály, že máte chuť.

06 Zvrhlosť

Zvrhlosť je vec ošemetná. Pre niekoho je zvrhlý orálny sex, pre ďalšieho análny, pre iného hocičo okrem misionára. Latku vašej osobnej zvrhlosti sa namiesto podliezania oplatí preskočiť a spraviť niečo výnimočné. Vaša prvá rýchlovka v kancelárii ho poteší viac ako Valentín v Paríži.

07 Masturbáciu

Len nech sa pozerá. Klasika je krúženie jedným prstom v tvare osmičky okolo klitorisu, alebo používajte dva prsty smerom nahor, nadol a do strán. Hrajte sa, a ak vám prekáža jeho pohľad do očí, zakloňte hlavu. Pridajte vibrátor a práca vám pôjde pekne od ruky.

08 Otvorenosť

Ak ho odbremeníte od tápania v otázke, ako to máte najradšej, môže svoju energiu venovať plneniu vašich želaní. Priama reč bez zábran je dlhodobá investícia do vášho vzťahu, nielen čo sa sexu týka.

09 Uvoľnenosť

Dajte dostatočne hlasno najavo, ako dobre vám robí všetko, čo vám robí. Ticho pri sexe je skľučujúce a odradí každého lovca z mäsa a kostí.

10 Náruživosť

Do stereotypu ľahko skĺzne aj skvelá milenka. Ak ho už raz máte v ruke, vypusťte všetko ostatné. Nehovorte o všedných veciach, nedajbože problémoch, nenakukávajte cez jeho chrbát na televízor a kašlite na mobil..

Diskusia  ()

Video

Diskusia
#evahriesnedobra