Všetko sa dá vylepšiť.
Foto: Shutterstock
#Zakázané strany

Nudí vás posteľ? Rozdajte si to NA STOLE! S našimi trikmi to neskončí katastrofou

Všetko sa dá vylepšiť.
Foto: Shutterstock
#Zakázané strany

Nudí vás posteľ? Rozdajte si to NA STOLE! S našimi trikmi to neskončí katastrofou

30.11. 9:17 Tento raz to neskončí žiadnym úrazom.

V sexe je kreativita potrebná. A za kreativitu sa ráta všetko, čo sa neodohráva v posteli či v spáľni. Napríklad kuchyňa, či rovno kuchynský stôl. Hovoríte si, že je to tvrdé a musí to bolieť? Nemusí! 

Okrem toho, že je to sexy, zažijete aj poriadnú hĺbku a výbornú verziu polohy zozadu. Jednoducho nebudete ľutovať. Samozrejme, ak budete postupovať nasledovne:

1. Berte ohľad na výšku stola
Ideálna výška je niekde na úrovni bokov vášho partnera. Ak sa obávate o pevnosť a stabilitu stola, v polohách, kde ste obaja nohami na zemi, by sa nič stať nemalo.

2. Otestujte si nový terén striptízom
Ak si chcete byť istá, sadnite si na stôl svojou plnou váhou a začnite tancovať a napodobnovať pohyby, ktoré by sa počas vášho ródea mohli vyskytnúť, kľudne sa popri tom aj pomaly vyzlečte. Bude to bezpečnostný test aj predohra v jednom.

Treba brať ohľad na výšku stola.
Treba brať ohľad na výšku stola.
Zdroj: Shutterstock

3. Nemusíte sexovať na tvrdom stole
Myslite na svoje pohodlie, nechcete predsa skončiť s modrinami. Malý vankúšik alebo deka vás ochránia pred nepohodlím a bolesťou. Navyše, nechcete mať na kuchynskom stole lubrigačný gél.

4. Orálny sex postojačky!
Takúto predohru si musíte vychutnať! Sadnite si na kraj stola, rozkročte nohy (pokojne si ich vyložte na jeho ramená) a užívajte. 

5. Ľahnite si na kraj stole, nech si vás partner posunie do potrebnej polohy. 
Okrem neskutočnej hĺbky zostáva dostatok priestoru aj na stimuláciu klitorisu.

TIP: Vyložte si nohy na partnera, môžete ich aj prekrížiť. Priestor na vniknutie sa zúži a tekéto trenie vám zaručí aj stimuláciu klitorisu.

autor:  Aneta Antolová
Diskusia  ()

Video

Diskusia