Archív
Foto: Eva
#Zakázané strany

Neodplašte ho: Trpezlivosť a trocha rafinovanosti dobrý sex prináša!

Archív
Foto: Eva
#Zakázané strany

Neodplašte ho: Trpezlivosť a trocha rafinovanosti dobrý sex prináša!

22.4. 2009 12:00 Prvýkrát vždy hrozí ľahký kŕč a na neprebádanom území sa utne aj majster tesár.

Hodnotí: Mário Gotti, Fotograf celebrít

Pomáhajte, nesekírujte.

Bude rád, ak ho usmerníte, veď vám ide o spoločné blaho, ale voľte skôr citoslovcia, prípadne žart, ako rozkazy. Každý potrebuje čas, aby porozumel reči tela toho druhého a otrávené: „Ježíš nieee taaam...“ ho schladí. Naveky.
Ale to Ježíš nieee taaaam znie ešte horšie po mesiaci… No nie?

Je najkrajší a bodka.

Uložte si divoké zážitky medzi milé spomienky a teraz sa venujte len jemu. Ak ste aj v živote mali väčšieho alebo výkonnejšieho, nesmie sa to dozvedieť a pri odpovediach na záludné otázky si nacvičte kamennú tvár.
Keď už budeme nič moc, už sa to aj tak asi nebudeme mať kedy od vás dozvedieť.

Komplexy s ručením neobmedzeným.

Myslíte si, že on ich nemá? Omyl. Nie každý muž je pripravený na sex za denného svetla alebo pod vyšetrovateľskou neónkou. Obavy z nedokonalej postavy sú v mužskom svete rozšírené a najväčšie trápenie im spôsobuje brucho.
Hlavne to ženské… Ale tma opekňuje!

Informujte ho.

Najväčšia hrôza pre mužov je žena ležiaca ako poleno. Ak aj stavíte v prvotných fázach na najobľúbenejšiaho misionára, dajte mu vedieť, že sa vám to páči. Kričte, vzdychajte, alebo mu to rovno povedzte.
Kľudne mu povedzte, že teda: „Ahoj, ja som vzdychajúce poleno, ale som aspoň pekná, takže dnes budeš mať hlavne estetický zážitok, chlapče…“ (Odporúča sa v prípade, že ste naozaj kráska!! Inak celé zle.)

V správny čas pomlčte.

Je to ľahké ako facka: Počas sexu hovorte len o sexe (prípadne vyznaniach lásky) a po sexe chvíľu nehovorte vôbec. Keď sa zregeneruje, bude s vami tliachať o čomkoľvek.
Hlavne si nemýliť mená!!!!

Nepodmieňujte.

Podmieňovanie sexu čímkoľvek, a myslíme tým čímkoľvek, ako aj plané sľuby, sú častá a najnevďačnejšia ženská zbraň. Nehazardujte s jeho inštinktmi, odhalí vás okamžite.
Jasné, že keď už štvrtýkrát sľubujete, kde to bude a ako to bude a že dnes to bude super ako minule a že tú kamarátku modelku nabudúce už určite prinesiete do trojky, môžeme mať my chlapi aké-také podozrenie, že to asi nebude celkom tak…

Diskusia  ()

Video

Diskusia
#evahriesnedobra