Foto: Pixabay
#Zakázané strany

Prosila ma, aby som z nej strhol oblečenie! Muži MILUJÚ nadržané baby, ktoré sa správajú TAKTO

Foto: Pixabay
#Zakázané strany

Prosila ma, aby som z nej strhol oblečenie! Muži MILUJÚ nadržané baby, ktoré sa správajú TAKTO

9.10. 10:17 Tajomstvo celej veci je vo fantázii, ktorá je každému mužovi blízka – mať sex len pre sex. Tak sa s tým nekašlite, nebojte sa mať svoje túžby a naplniť si ich.

Muži chcú mať sex so ženou, ktorá do toho neťahá lásku, partnerstvo a bla-bla-bla, znamená, že niekedy prepnite na režim Len sex. Inak povedané, vezmite si, čo potrebujete.

Najväčšiu radosť mám, keď chce len jedno...

„Zbožňujem, keď má Zuzka z času na čas chvíle, že chce len jedno: svoj orgazmus. Chytí mi hlavu, ruku alebo sa mi otočí zadkom, a mne nič neurobí väčšiu radosť, ako ju uspokojiť...“ potvrdzuje 30-ročný Rišo. Tak sa s tým nekašlite, nebojte sa mať svoje túžby a naplniť si ich, kedy a ako uznáte za vhodné.

Spomienka na bombový sex

„Minule si moja žena ľahla na posteľ a prosila ma, aby som z nej strhol oblečenie. Pančuchy som naozaj úspešne roztrhal a okrem bombového sexu, ktorý nasledoval, je toto moja najsilnejšia spomienka!“ básni 31-ročný Tomáš.

P. S.: Mali by ste vedieť, že KAŽDÝ chlap má v súvislosti so svojou aktuálnou sexuálnou partnerkou (aj) živočíšno-surové zámery. Tak to skrátka je. Aj najnežnejší milenec vás chce z času na čas poriadne stisnúť a urobiť niečo „za hranicou“ bežného sexu, a keď ho o to ešte samy požiadate... hmmmm!

Zdroj: Redakcia Eva
autor:  redakcia
Diskusia  ()

Video

Diskusia