Tak a teraz čítajte.
Foto: Shutterstock
#Zakázané strany

Muži prezradili, čím dostanú do varu každú ženu: Praktiky to nežné nie sú ani z ďaleka!

Tak a teraz čítajte.
Foto: Shutterstock
#Zakázané strany

Muži prezradili, čím dostanú do varu každú ženu: Praktiky to nežné nie sú ani z ďaleka!

15.12. 2019 7:14 Aké sú ich tajné zbrane, ktorými zaručene privedú k vrcholu svoju nežnejšiu polovičku?

"Pri misionárovi jej pritlačím kolená až na prsia a tá hĺbka, ktorá sa dá takto dosiahnuť, je... fantastická. Takisto jej rozprávam aj prasačiny. Neverili by ste!!!" (Peťo, 31)

"Zvyknem sa s ňou tak hrať, že načriem len kúsok žaluďom a nechám ju tak. Takže zvyšok si musí zaslúžiť, lepšie povedané odpracovať." (Vlado, 25)

"Milujem robiť orál. Aj prijímať... Ale keď už sa venujem jej, nikdy jej nebrnkám jazykom po klitorise ako po nejakom „cingrlátku“, ale pekne hladko kĺžem dookola. A nikdy nevynechám zadoček, teda ten malý rozkošný otvor. Nie každá to má rada, ale tie, ktoré to vyskúšali, sa zatiaľ nesťažovali." (Miro, 26)

Je nutné zhasnúť počas sexu?
Je nutné zhasnúť počas sexu?
Zdroj: Shutterstock

"Nezabúdam na bradavky! Keď nedočiahnem jazykom, tak aspoň pomasírujem naslinenými prstami a verte mi, stačí len zistiť, či má rada silnejší, alebo jemnejší tlak a orgazmus dosiahne za polovičný čas!" (Kubo, 30)

"Moje  tajomstvo je vždy robiť dve veci naraz. Aj keď to vraj chlapi nevedia... Toto mi však problém nerobí. Keď jej dráždim jazykom klitoris, moje prsty sú v jej vnútri, a keď to robíme zozadu, zároveň ju dráždim análnym vibrátorom, takže je naozaj „naplnená“." (Majo, 28)

"Vagína až na záver! Osvedčilo sa mi odkladať vniknutie do partnerky tak dlho, ako sa len dá. Keď si ju dokonale predpripravíte, jednak sa toľko nenarobíte a hlavne v momente, keď už k tomu príde, budete rovnako „nažhavení“." (Viktor, 33)

autor:  redakcia
Diskusia  ()

Video

Diskusia
#evahriesnedobra