Archív
Foto: Archív
#Zakázané strany

Milovanie v lietadle? A prečo nie?

Archív
Foto: Archív
#Zakázané strany

Milovanie v lietadle? A prečo nie?

15.2. 2006 16:07 Máte s partnerom radi dobrodružstvo a radi sa milujete na nezvyčajných miestach? Tak potom si zapamätajte, akým spôsobom si najlepšie užijete na toaletách v lietadle.

VYBERTE SI SPRÁVNY ČAS

Mali by ste si vybrať čas, keď sa pred toaletou nevytvárajú rady a nikomu nebude nápadné, že sa dvere dlho neotvárajú. Okrem toho, nebudete zbytočne rušení búchaním pasažierov alebo letušiek. Takže, určite nie po podávaní jedla, vtedy nasleduje rušná hodinka.

VYUŽITE CHVÍĽU PO ŠTARTE
Skúste sa stretnúť na toalete vtedy, keď lietadlo už naberá výšku. Počúvajte krátke pípnutia, ktorými sa letušky riadia. Prvým dáva kabína najavo, že letová hladina je už takmer dosiahnutá a letušky už môžu bezpečne pripravovať kávu a čaj. Signalizácia, že máte ostať zapásaní, ešte svieti, ale posádka sa už postaví a hneď ako zmizne vo svojich priestoroch, prichádza vaša chvíľa. Vyberte si toaletu čo najďalej z dohľadu letušiek a každý osobitne sa na ňu rýchlo vytraťte. Máte na to pár minút, kým sa letušky a stewardi dostanú s vozíkmi medzi pasažierov a začnú ponúkať občerstvenie.

UROBTE TO CEZ FILM
Opäť sa vykradnite na toaletu po jednom, prvý z vás by mohol odísť asi pätnásť minút po začatí filmu. Väčšina pasažierov ho bude sledovať, nebudú sa pohybovať v uličkách a nevšimnú si, že čas, ktorý strávite mimo svojho sedadla, je o niečo dlhší...

A IDETE NA VEC...
Sklopte vrchnú dosku na toalete a očistite ju. Pokojne ju vysteľte aj papierom, aby ste sa necítili nečisto. Najlepšia a najbezpečnejšia je poloha, keď si partner sadne na dosku a vy naňho. V tejto pozícii by ste mali udržať stabilitu aj v prípade, že sa lietadlo dostane do turbulencií. Buďte rýchli a tichí, tu na predohru, dohru a iné nežnosti nie je čas. Keď je po všetkom, nenápadne jeden po druhom vyjdite z toalety. Ak to nejde, jeden z vás sa musí tváriť, že mu bolo zle, pretože sex na toalete mnohé letecké spoločnosti zakazujú a pokutujú.

Diskusia  ()

Video

Diskusia
#evahriesnedobra