#Zakázané strany

Inšpirujte sa: Orientálne milovanie

#Zakázané strany

Inšpirujte sa: Orientálne milovanie

14.4. 2009 12:00 Nemusíte na Ďaleký východ cestovať. Stačí, ak si prenesiete do spálne filozofiu najprv láska, potom tantra a zažijete jazdu, akú mohli vymyslieť len starovekí Indovia.

Na úvod si treba ujasniť, že tantra je celý duchovný systém, v ktorom nejde len o sex, ale o proces, ktorý nespoznáte s partnerom, s ktorým sa tajne schádzate každý štvrtok v kamoškinom byte. Tantra vás zamestná minimálne na niekoľko týždňov, skôr mesiacov, a ak ju chcete praktizovať dokonale, aj rokov. Tzv. odľahčená tantra vám umožní aplikovať aspoň niektoré princípy, ktoré váš život obohatia bez toho, aby ste 30 hodín rozjímali alebo čítali hrubizné učebnice tantry.

Jednota a splynutie, to je podstata úžasného tantrického sexu, takže pred samotným milovaním si vždy musíte naplánovať spoločnú meditáciu alebo kúpeľ. Dôležité je miesto činu, ktoré má byť príjemné a bezpečné. Prevoňajte si spálňu, odstráňte z nej zbytočnú elektroniku a pustite si obľúbenú hudbu. Tantrický pár sa delí o svoje sny, strach, túžby a jeho sexuálna láska je posvätná. Staroveké umenie tantry začína byť opäť in, pretože v nej ľudia nachádzajú opak povrchnosti dnešnej doby a prehlbovanie intimity s človekom, na ktorom im záleží. Ak budete dostatočne trpezliví a disciplinovaní, prežijete niekoľkohodinovú extázu s veľkolepým orgazmom.

SHOWTIME

Odďaľovanie je najzákladnejší trik, ktorý si musíte osvojiť. Pôjde to ťažko, ale zaťať zuby sa oplatí. Prvý deň začnite vzájomným pozorovaním a meditáciou. Dotyky, ale mimo erotogénnych zón, zapojte na druhý deň, na tretí sa môžete bozkávať a kĺzať navzájom rukami po celom tele. Hladkanie a maznanie by vám malo postačiť na nasledujúce dlhé tri dni, to znamená masturbácia – áno, orálny sex – áno, penetrácia – v žiadnom prípade! Až na siedmy deň máte dovolené všetko. Nekonečne hlboké pohľady, predohry, dotyky a schopnosť zrieknuť sa vyvrcholenia vás naučia ovládať sexuálnu energiu, čo sa odrazí pozitívne na vašom tele aj duši.

REGULOVANÁ ROZKOŠ

Nemusíte ovládať žiadnu krkolomnú polohu, po ktorej budete dva týždne chodiť vykrivené doľava, stačí, keď budete jeho penis dráždiť osvedčenými spôsobmi a tesne pred vyvrcholením prestanete. A potom znova a znova. Upokojte ho, že orgazmus, ktorého sa potom dočká, bude neporovnateľne intenzívnejší než ten „normálny“. Ak mu to bude spôsobovať pocity nepríjemného tlaku, dýchajte zhlboka, najlepšie spolu. Hoci skutoční majstri sú schopní dosiahnuť orgazmus len samotným pozeraním si do očí, až tak vážne to neberte. Stačí, ak vyskúšate, čo s vami urobí zmena uhla, rýchlosti a hĺbky. Tantrici požívajú svoj penis aj pri zdanlivej nehybnosti maximálne užitočne, pulzovaním, pritláčaním a napínaním. Takisto praktizujú krúživé pohyby panvou a pohyby z boka na bok, ktoré povzbudzujú k ejakulácii menej ako klasický pohyb dnu-von. Zmena uhla vstupu a výstupu vám zas môže pomôcť nájsť citlivé miesta, o ktorých ste ani netušili.

DÝCHAJ MA, DÝCHAJ...

... chvíľu nevrátiš už späť. Aj text známeho hitu akoby kopíroval jedinečnosť tantrického splynutia. Aby ste predĺžili svoj orgazmus a zvýšili jeho silu, začnite čo najpomalším nádychom asi v polovici vyvrcholenia. Nárast orgazmického pocitu potom budete cítiť tak dlho, ako dlho dokážete nádych udržať. Potom začnite vydychovať, ale čo najhlasnejšie. Je to naozaj veľmi dôležité, lebo rozsah aj sila týchto zvukov ovplyvňujú hĺbku orgazmu. Pokročilí žiaci pri doznievaní orgazmu priam spievajú, pretože si ho predlžujú a praxou dokážu prežívať orgazmus aj na päť a viac výdychov! Vyznávači tantry sú aj medzi celebritami, najznámejším nadšencom je Sting: „Absolútne najdôležitejšie v partnerstve je nájsť si na seba čas. Tantrický sex vás donúti, aby ste spolu trávili niekoľko hodín v totálnom relaxovaní. Zachraňuje mi to manželstvo už 17 rokov.“

10 X SEX À LA TANTRA:

1. Nepite predtým alkohol, musíte vnímať na 100 percent.
2. Ak prešvihnete bod, keď sa orgazmus začne, nič si z toho nerobte. Nabudúce!
3. Jeho pohlavný orgán má v tantre meno Vajra, váš Joni.
4. Sťahujte a cvičte pošvové svalstvo. Základ tantrického úspechu!
5. Pohyby a prirážanie majú byť skôr jemné a vláčne.
6. Zabezpečte sviečky, tlmené svetlá a posteľnú bielizeň v odtieňoch oranžovej.
7. Pri bozkávaní sajte jeho dolnú peru, on vašu hornú. Dlhooooooooo....
8. Oči sú primárnym kontaktom intimity. Majte ich doširoka otvorené až do konca!
9. Učte sa druhého počúvať, chápať a buďte absolútne úprimní.
10. Tantru môžete študovať a zdokonaľovať sa v nej, aj keď ste single.

Diskusia  ()

Video

Diskusia
#evahriesnedobra