Foto: Shutterstock
#Zakázané strany

S gumou nič necítim! Toto hovoria chlapi, keď chcú sex bez kondómu: Čo urobíte?

Foto: Shutterstock
#Zakázané strany

S gumou nič necítim! Toto hovoria chlapi, keď chcú sex bez kondómu: Čo urobíte?

8.10. 12:36 Sex bez ochrany je hlavne s krátkou známosťou absolútny hazard, ktorý sa rovná skoku padákom alebo jazde autom v podnapitom stave. Na nechránený sex nás však muži predsa len občas nahovoria a použijú na to tieto „pádne“ argumenty!

"Spím len s tebou!"

No to je snáď samozrejmosť, nie? Nech je trebárs toto v skutku hrdinské vyjadrenie aj pravdivé, rozhodne by nemalo obstáť ako argument pre nechránený sex. Pretože ak aj mal váš milenec posledný styk roky dozadu, stále môže byť bez väčších príznakov prenášačom rôznych nebezpečných infektov. Takže či chce alebo nie, čapička skrátka byť musí! 

"Všetky moje ex boli zdravé!"

Povedal kto? Konzílium lekárov, ktorí vám posielajú ich čisté gynekologické záznamy? Neverte takejto chabej výhovorke, pretože aj navonok zdravá sexuálna partnerka vie byť infikovaná celou plejádou pohlavných chorôb, ktoré si váš partner nemal ako voľným okom všimnúť. 

A tak, nech je váš milenec trebárs aj absolútne plachý týpek z klubu šachistov, ktorý mal jediný sex v živote, nenechajte sa ani s ním zvábiť na sex bez ochrany. Náhoda je blbec a chlamýdií sa zbavuje fakt ťažko.

"Inokedy sa chránim, ale s tebou to chcem inak..."

Pretože ty si iná, výnimočná, špeciálna a chcem ťa cítiť úplne celú. No jasné. Tieto kaleráby sme počuli asi už všetky, takže záver je jasný: jedným uchom dnu a druhým von a poď ho do drogérie po kondóm!

"S gumou nič necítim!"

Raz a navždy: je to HLÚPOSŤ. Podľa najnovších výskumov nás muži pri kondóme cítia veľmi obstojne, dosť na to, aby si to užili oni, dosť na to, aby sme si to užili my a to najlepšie, dosť na to, aby sme neostali choré a tehotné.

"Však berieš pilulky, nie?"

A keby aj, tak čo? Pilulky chránia tak maximálne pred otehotnením, nie pred pohlavnými chorobami. Takže ak vám zrovna nepredloží svoje aktuálne výsledky zdravotného stavu, bude gumička.

"Neboj, ja som spoľahlivý."

Hej, boli aj tí, čo majú dnes kŕdeľ detí. Dnes už veľmi dobre vieme, že k oplodneniu môže dôjsť aj pred ejakuláciou, pretože ešte pred vyvrcholením dochádza k výronu malého množstva  tekutiny z penisu, v ktorej sa už nachádzajú spermie.

Takže ani pri prerušovanom styku si vonkoncom nemôžeme byť isté, že k oplodneniu nedôjde.

"Ale veď ja to chcem do zadočku."

Zlatý. Ak ste s análnym sexom v pohode, potom rozhodne trvajte na použití kondómu. Nejde totiž len o nechcené tehotenstvo, váš partner by mohol seba ale aj vás škaredo nakaziť. Zvlášť, ak váš milenec praktikoval nechránený análny sex ešte pred vami...

Zdroj: Redakcia Eva
Diskusia  ()

Video

Diskusia
#evahriesnedobra