Archív
Foto: Eva
#Zakázané strany

Guľôčky sú z Venuše

Archív
Foto: Eva
#Zakázané strany

Guľôčky sú z Venuše

26.1. 2009 10:30 Že načo by ste si tam mali niečo vkladať, aby vás to celý deň omínalo? Ešte šťastie, že čítate Zakázané strany.

Legendárne ázijské milenky špekulovali už pred tisíckami rokov, ako zlepšiť svoje techniky a dopracovať sa k nebeskej rozkoši, podľa možnosti aj bez mužského pohlavného orgánu. A toľko sa hrali, až kým nevymysleli fantastické guľôčky na šnúrke, ktoré odvtedy privádzajú do vytrženia každú generáciu žien. Pôvodný japonský vynález boli dve guľôčky, ale dnes nie sú výnimkou ani viaceré, spojené šnúrkou. Trik je v tom, že v každej guľôčke je ešte jedna menšia a pri pohybe naráža na steny tej vonkajšej, čím spôsobuje vibrácie a príjemné pocity. Intenzita stimulácie závisí, samozrejme, od toho, či práve tancujete rock´n´roll, alebo stojíte v rade v hypermarkete. A keďže žijeme v ultraliberálnom storočí, keď má každá erotická pomôcka ešte tisíc ďalších zlepšení, záleží len na nás, čo si napokon vyberieme.

Guľôčky sa väčšinou vyrábajú z plastu, respektíve príjemnej gélovej hmoty, ale ich povrch môže mať rôznu úpravu a dokonca i tvar, ktorý nemusí byť zákonite guľôčka. Pravidlom už nie je ani to, aby mala guľôčka vnútri ďalšiu. Na povrchu môžu byť ježovité mäkké ostne, chladivý kov či rozličné výčnelky. Guľôčka má priemer zvyčajne od 2 do 4 cm, a ak vás zložila lenivosť, môže vibrovať aj vďaka baterkám, kým vy sedíte pred televízorom a žehlíte. Najlepšie výsledky potvrdzujú guľôčky so štruktúrovaným povrchom a jemne elipsovitým tvarom. Tantrické guľôčky sú ťažšie a slúžia vyslovene na posilňovanie panvových a pošvových svalov v podrepe a iných pozíciách. V tomto prípade ide o bohapusto ťažký tréning, zato rozkoš bude na strane vášho partnera, ktorý prestane šetriť na pánsku jazdu do Thajska.

7X GUĽÔČKY VO VÁS!

1. Keď si ich už raz vložíte, musíte ich tam udržať. Posilňovanie svalstva panvového dna a prekrvenie bude mať ďalekosiahle pozitívne dôsledky nielen na váš sex, ale aj na zdravie.

2. Guľôčky sú ideálnym spôsobom, ako sa dostať po pôrode opäť na pôvodný level. Odporučí vám ich každý gynekológ, pôrodník aj sexuológ.

3. Sú skvelou terapiou i prevenciou pri problémoch s inkontinenciou.

4. Guľôčky zvyšujú túžbu a zintenzívňujú pôžitok pri milovaní. Ich samotné nosenie, predovšetkým ak nevibrujú na nejaký pohon, teda nemusí viesť k orgazmu, ale výrazne skvalitní ten, ktorý budete mať s partnerom.

5. Práca vašich svalov bude počas akcie obdobou Kegelových cvikov.

6. Dajú sa kombinovať aj s ostatnými erotickými pomôckami a pri náležitej opatrnosti si ich môžete vnútri ponechať aj počas súlože.

7. Kýchanie alebo kašlanie môže spôsobiť ich vypadnutie.


SLOVO K VECI

Eva Malíková, manažérka Erotic City pre Bratislavský kraj:


„Najlepšie sa predávajú Fun Factory Smartballs. Majú špeciálny stimulačný povrch, pekné farby, sú antialergénne a sú to najtichšie venušine guľôčky na svete. Používajte dezinfekciu na erotické pomôcky, predĺži životnosť výrobku a chráni vaše zdravie. Pre začínajúce zákazníčky odporúčam guľôčky s hladkým povrchom a anatomickým tvarom, aby sa príjemnejšie zavádzali. A, samozrejme, lubrikant.“

Diskusia  ()

Video

Diskusia
#evahriesnedobra