Foto: Profimedia.sk
#Zakázané strany

Driapať mužovi kožu?! Zapojte do sexuálnej akcie nechty: Zošalie!

Foto: Profimedia.sk
#Zakázané strany

Driapať mužovi kožu?! Zapojte do sexuálnej akcie nechty: Zošalie!

18.5. 7:49 My ženy máme niečo, čo muži nemajú, a práve TO by sme mohli využiť pri najbližšej posteľnej zábavke!

Dlhé nechty predsa nemajú plniť len estetickú funkciu. Využite ich v posteli a zapojte do sexuálnej akcie s mužom, s ktorým sa práve hráte. Môžu totiž poskytnúť obom veľmi vzrušujúce a zmyselné pocity. A nemyslíme tým rovno hotové sado-maso a doráňaný chrbát. Veď aj tí muži sú ako malé mačiatka, ktoré keď škrabkáte pod krkom, budú tichučko driemkať a slastne priasť.

Verzia Jemne
Práve Oto s úsmevom a s iskrou v oku spomína na nežnú verziu nechtíkovej hry. „Moja bývalá mala vždy veľmi ženskú manikúru a často sme využívali ako formu predohry to, že som ležal doluznačky s hlavou úplne zaborenou do vankúša, zatiaľ čo ona si na mňa sadla obkročmo. Už to bolo wau! No potom ma začala jemnučko, pomaličky škrabkať na chrbte a okolo uší. Ach, ešte teraz mi naskakuje husia koža, keď si na to spomínam.

Bolo to neskutočne vzrušujúce, dráždivé. Po chvíli som ju pretočil, vyliezol na ňu a vnikol som do nej. Hej, bolo to fakt príjemné." Jasné, vieme na tých chlapov pekne kričať, keď neurobia to a ono a nepovedia tamto, ale toto. A potom, keď sme v posteli a jemne ich škrabkáme nechtíkmi, ktoré oni nemajú, cítia sa ako v bavlnke. Rozmaznávaní. To chcú. (Článok pokračuje na ďalšej strane)

Zdroj: Redakcia Eva
autor:  Sylvia Kerepecká