Foto: isifa
#Zakázané strany

Dominujete, alebo sa radšej necháte ovládať?

Foto: isifa
#Zakázané strany

Dominujete, alebo sa radšej necháte ovládať?

4.3. 2009 11:00 Prezradili ste nám, podľa akých pravidiel hráte doma v posteli.

Radšej som ovládaná, mám rada, keď cítim, že vie, čo robí a vie, čo chce. Keby mi chlap povedal – rob si so mnou, čo chceš, asi by ma to nebavilo. Nech je dominancia jeho dominantou.
Rea

Väčšinou som bola ja tá dominantná, ale môj súčasný partner sa ovládať nedá a neskutočne ma vzrušuje, keď mi hovorí, čo mám robiť, a ja sa mu úplne podriadim.
Ela

Myslím si, že spokojný život je „raz hore a raz dole“. A v posteli to platí dvojnásobne. Sú chvíle, keď som dračica a zvádzam, a aj chvíle, keď chcem byť dobýjaná. Len sa netreba báť povedať alebo urobiť to, na čo máte práve chuť.
Jana

Keďže v každodennom živote som silná osobnosť a presadzujem svoje názory v práci i doma, keď príde na sex, dokážem si na 100 % vychutnať, keď ma niekto ovláda:-)
Laura

Väčšinou som ja tá aktívna. Jednoducho mi to tak vyhovuje. Rada sa v posteli zabávam a vymýšľam nové veci. Fantázia je pri milovani to najdôležitejšie, aby nenastal streotyp a partner nemal dôvod vymeniť ma za inú:-)
Ivet

Záleží na tom, aký som mala deň... Ak som ubehaná a večer len nevládne padnem do postele, nechám môjho milého byť pánom, ale niekedy sa na večer chystám celý deň a to mu to potom len tak nedarujem!
Ywka

Diskusia  ()

Video

Diskusia
#evahriesnedobra