Ilustračné foto
Foto: Profimedia.sk
#Zakázané strany

Chlapi milujú dominy! Získajte nad ním moc a užijete si najlepší sex vo vašom živote (5 TIPOV)

Ilustračné foto
Foto: Profimedia.sk
#Zakázané strany

Chlapi milujú dominy! Získajte nad ním moc a užijete si najlepší sex vo vašom živote (5 TIPOV)

10.12. 2019 8:00 Chyťte opraty do svojich rúk a užite si sex podľa svojich predstáv. Každý chlap sa rád vzdá zodpovednosti a nechá sa viesť milenkou, ktorá vie, čo chce. Táto hra sa bude páčiť obom.

Zabudnite na obvyklú submisívnu pozíciu a nechajte voľný priebeh vášni a pudom. Občas stačí zopár malých vylepšení a užijete si sex svojho života.

1. Verte tomu, čo robíte
Dôležité je presvedčenie a správny výraz. Ak myslíte sexi, tak aj sexi vyzeráte. Je dôležité uveriť vlastnému zámeru a vnútorne sa naladiť na úlohu mrchy, ktorá ovláda muža. Berte to ako experiment a pokojne predstierajte, že ste niekto iný, napríklad sebavedomá Samantha zo Sexu v meste. Výrazne sa nalíčte, navlečte si sexi bielizeň a nezabudnite na vysoké opätky. Tie robia s mužmi divy!

2. Voľte dominantné sexuálne polohy
Dostaňte ho na lopatky dôvtipom, šarmom a vhodne zvolenými milostnými pozíciami. Zabudnite na polohy "zo zadu" a "na misionára", tie nie sú pre vašu divokú jazdu vhodné. Partnera si osedlajte a buďte navrchu. Alebo ho posaďte na gauč, tam je jeho pýcha prístupná úplne všetkému. Pokojne mu môžete na chvíľu spútať ruky alebo zakryť oči šatkou a nechať všetko iba na jeho predstavivosti.

Video

Diskusia
#evahriesnedobra